szczepan2 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Nigdzie nie wyraziłem wątpliwości co do klasy tej
> drogi, dziwię się jedynie, że niektórzy
> forumowicze wcześniej wymagający by "droga"
> kończyła się na szczycie, nagle zamilkli, czy
> wręcz gratulują a nie piszą o zaawansowanej
> próbie, czy czym tam. Interesuje mnie powód
> takiego ich zachowania.
>
> Pozdrowienia
> Sz.
To ja autor :)
Trochę nie rozumiem dlaczego dziwisz się, że nikt nie składa zastrzeżeń. Może ich nie ma, co oczywiście nie odbiera Ci prawa do zgłoszenia własnych. Chętnie odpowiem na Twoje i na wszystkich innych osób pytania i szczegółowo wyjaśnię jak droga została zrobiona oraz jaki jest mój punkt widzenia. Oczywiście każdy ma prawo do swojej interpretacji i to jest piękne we wspinaniu. Jeśli masz pytania to proszę zadaj je, a ja odpowiem...
[https://www.facebook.com/MarekRaganowicz/]
Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-06-04 22:16 przez reganclimbing.