ME we wspinaczce wg Adama

15 lip 2013 - 13:17:49
[adampustelnik.wspinanie.pl]

hej Adam,
fajnie że piszesz o tych elementach zawodów, o których ja chcę czytać:) a tak na marginesie to chciałem dopowiedzieć trochę w temacie "niespodzianek" z Rosji. Dinara nie jest siostrą Dimitrija - noszą różne, acz podobne nazwiska (no, chyba że wiesz coś więcej). Jak zobaczyłem nzwisko Fakirjanowa w składzie finalistów, pomyslałem "było do przewidzenia". Rok temu ten koleżka został Mistrzem Świata Juniorów (w finale pokonał m in fenomenalnego Skofica) - czyli można powiedzieć, że przechodzi podobną ścieżkę do Schuberta - w tym kontekscie jego występ w finale nie jest żadnym zaskoczeniem, a co będzie dalej - zobczymy.
Co do Fakritdinowej - laska startowała sporo we wszystkich trzech konkurencjach, wygrywała m in czasówki. Natomiast od jakiegoś czasu pojawia się w finałach prowadzenia (seniorów, w juniorach wygrywała Puchary ERuropy i ile pamiętam). W sumie to jestem pod wrażeniem systemu szkoleniowego w Rosji. W sumie głupio tak cytować samego siebie, ale co tam - pojade Biedruniem;) od dłuższego czasu powtarzam, że zwycięstwa Rosjan w prowadzeniu to tylko kwestia czasu. I nie potrzeba do tego oglądać hiszpańskiej skały;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-14 14:18 przez Admin.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» ME we wspinaczce wg Adama

pozzie 15 lip 2013 - 13:17:49

Re: ME we wspinaczce wg Adama

adam.pustelnik 16 lip 2013 - 16:37:43

Re: ME we wspinaczce wg Adama

a.d.a.m 16 lip 2013 - 19:25:16

Re: ME we wspinaczce wg Adama

adam.pustelnik 16 lip 2013 - 16:44:59



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty