Re: Dowcip poranny

01 paź 2004 - 07:24:53
Był sobie bardzo znany i bogaty rycerz. Ani pieniądze ani sława, jak to powszechnie wiadomo szczęcia nie dają. I tak, bohater naszego dowcipu nie był szczęliwy. Postanowił pewnego dnia owo ^szczęcie^ znaleźć. Kupił sobie kijek od mopa, zawiesił nań worek (treningowy), paczkę malborasow i wyruszył w wiat. Szedł, szedł, aż doszedł do rozdroża czy jak kto woli rozstaju dróg. Jedna droga idzie w prawo druga w lewo. Porodku chatka... Bohater naszego dowcipu, słynny i bogaty rycerz, wszedł do słynnej chatki która w każdym dowcipie o walecznych rycerzach powinna się pojawić. Rycerz wchodzi do chatki gdzie czeka na niego stara babunia.
- Witaj stara babuniu
- mówi rycerz.
- Witaj wędrowcze.
- Szukam, stara babuniu szczęcia czy możesz mi powiedzieć w która stronę mam ić.
- Jeli pójdziesz w prawo
- odpowiada babunia
- znajdziesz szczęcie. Po prawej bowiem stronie mojej chatki idzie droga do ogromnego zamku, w zamku mieszka przeliczna księżniczka, zajebista dupa, przysięgam. Możesz się z nią ożenić. Jej ojciec
- król jest już starym dziadkiem niedługo odejdzie z tego wiata a jak wykituje ty odziedziczysz jego majątek. Mówię ci stary. Jak pójdziesz w prawo będziesz najszczęliwszym człowiekiem na ziemi. Jeli za pójdziesz w lewo
- ciągnie stara babunia
- to Cię POJ..... Rycerz zdębiał, nie wiedział co powiedzieć. Nie mógł uwierzyć ze szczęcie może być tak blisko w końcu stwierdził ze stara babunia go podpierdala ..a o oto co sobie pomylał..
- Kur.. to musi być podpierdułka, jaki kit. Nie wierzę w te bzdury, chromolę to, idę w lewo raz kozie mierć! I poszedł w lewo. Po kilku godzinach szybkiego marszu doszedł do wielkiej rzeki. W rzece stał wieki smok. Olbrzymia bestia z pięcioma głowami. Jak, kur.., rycerz nie wyskoczy. Jak nie zaczyna odrąbywać kolejno głów: pierwszej, drugiej , trzeciej. Wyciaga sztylet, wbija go w sam rodek serca wielkiego smoczyska. Na to bestia się wyrywa i krzyczy: POJ..... CIĘ!? JA TU KUR.. TYLKO WODE PIJĘ.

a te rycerze takie jakies nie tego ;)



Pamiętaj! Nie ma takiego dobrego uczynku, za który nie zostałbyś przykładnie ukarany!!
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

Dowcip poranny

Amistat 01 paź 2004 - 07:03:07

» Re: Dowcip poranny

Pocieszny 01 paź 2004 - 07:24:53

Re: Dowcip poranny

Konyagi Ice 01 paź 2004 - 08:04:20

Re: Dowcip poranny

Lol 01 paź 2004 - 08:40:16

Re: Dowcip poranny

Pocieszny 01 paź 2004 - 09:40:17

Re: Dowcip poranny

kuLa 01 paź 2004 - 19:58:08

Re: Dowcip poranny

Konyagi Ice 01 paź 2004 - 09:41:37

Re: Dowcip poranny

Stępień 01 paź 2004 - 18:41:39

Re: Dowcip poranny

amnezja.. 04 paź 2004 - 16:44:12



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty