Bezczelnie Zaniżona „Moc”

26 maj 2004 - 19:06:06
Bezczelnie Zaniżona „Moc”

Witam!
Chciałbym poruszyć wg mnie bardzo ważny temat: Chodzi o drogę na Podzamczu „Power Of Love ½”. Jak powszechnie wiadomo drogę zakleił, poprowadził a następnie wycenił na VI.8 Mateusz Kilarski.
Następnie powtórzył ją Mariusz „Wasyl” Jasiński. I tu się zaczyna istota mojego wywodu!! Na stronie Brytana pojawiła się ostatnio tabela z polskimi ekstremami a w niej „Power Of Love ½” wyceniony jest na......VI.7. więc pytam Co Jest Grane??!!!! Nie znam Mateusza, ale chyba facet sam nie przecenił sobie drogi z VI.8 na VI.7? ...Znam natomiast „Wasyla” (Mariusz Jasiński), Bo dużo się z nim wspinam i dużo rozmawialiśmy na temat „Power Of Love ½” i Wasyl Nigdy, Przenigdy Nie wypowiadał się na temat WYCENY!! Nie zaniżał, nie zawyżał, nawet nie potwierdzał... Po prostu się wspinał...Więc skoro nie Mateusz, nie Wasyl to kto?? Kto był na tyle chamskim burakiem, że nie powtarzając drogi (pewnie jej nawet też nie widział, lub „pogięły” go wszystkie ruchy) i był na tyle bezczelny, ze ośmielił się ją zaniżyć.... Nikt nie zaniżył innych VI.8ek („Tysiąc Kotletów” i „ Pandemonium”) więc dlaczego zaniżyła taka zawistna osoba „Power Of Love ½” ?? Czyżby bolało go to że Wasyl też może mieć zajebistą formę i cyfrę na koncie? Widziałem wielokrotnie jak się Wasyl wspina i wiem, że takową moc posiada. Tu w tej chwili nie chodzi o cyfrę, bo to czy „Power Of Love ½” ma VI.8 czy nie, to jest jak wszystko we wspinaczce umowne, tylko o to, że zawyżać, zaniżać czy potwierdzać wycenę ma prawo autor drogi lub ten kto ją powtórzył, a nie „pacjent” który albo jej nie widział albo nie zrobił. Jeszcze mam jedno pytanie: Czy było by w porządku gdybym teraz na Waszej stronie umieścił tabelę z drogami na Pochylcu i każdą z nich zaniżył o jeden stopień?? (Pochylec widziałem tylko na zdjęciu, więc było by śmiesznie, a parę osób – zwłaszcza z Jego okolic – nieźle by się wkurzyło!!)
Podsumowując Droga „Power Of Love ½” jest wyceniona na VI.8, zaś po powtórzeniu jej Wasyl w ogóle nie wypowiedział się na temat wyceny więc VI.8 powinno się utrzymać i poza Mateuszem i Wasylem nikt inny nie mam prawa zmieniać jej wyceny, zaś Brytan jeśli nadal chce uchodzić za poważną i konkretną stronę internetową powinien bardziej uważać co na niej umieszcza a nie wystawiać na forum bzdur pisanych przez jakiegoś bezmózgiego insekta!! Gdyby ktoś chciał podyskutować zapraszam: Cronos7@op.pl
Z Poważaniem Michał „Perun”
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Bezczelnie Zaniżona „Moc”

Perun 26 maj 2004 - 19:06:06

Re: Bezczelnie Zaniżona „Moc”

Ryba 26 maj 2004 - 19:13:15

Re: Bezczelnie Zaniżona „Moc”

dr know 26 maj 2004 - 21:12:12

Re: Bezczelnie Zaniżona „Moc”

Macek 28 maj 2004 - 12:50:43

Re: Bezczelnie Zaniżona „Moc”

juri_25 26 maj 2004 - 19:57:44

Re: Bezczelnie Zaniżona „Moc”

Szwarny 26 maj 2004 - 20:34:21

Re: Bezczelnie Zaniżona „Moc”

mastah 26 maj 2004 - 20:12:23

Re: Bezczelnie Zaniżona „Moc”

kierownik 26 maj 2004 - 20:27:36

Re: Bezczelnie Zaniżona „Moc”

Paweł 26 maj 2004 - 22:18:34

Re: Bezczelnie Zaniżona „Moc”

kierownik 26 maj 2004 - 22:52:48

Re: Bezczelnie Zaniżona „Moc”

mastah 27 maj 2004 - 01:09:37

Re: Bezczelnie Zaniżona „Moc”

Hubin 27 maj 2004 - 05:41:11

Re: Bezczelnie Zaniżona „Moc”

Sprocket 27 maj 2004 - 09:20:06

Re: Bezczelnie Zaniżona „Moc”

gruby 27 maj 2004 - 09:25:05



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty