Usuńcie moje konto

10 wrz 2012 - 08:54:06
Na wszelki wypadek powtarzam wyrażoną wczoraj w prywatnej korespondencji prośbę, czy może raczej oczekiwanie, usunięcia mojego konta.
Na pożegnanie serwuję wypowiedź Szalonego z brytana:


------------------

Wczoraj byl bardzo ciezki dzien dla Turkota i Slowakiewicza

Kilku "userow"(trzymajac sie terminologii Wikipedysty "najetyczniejszego z etycznych"winking smiley opuscilo z hukiem ten portal-przy okazji zostawiajac druzgocace recenzje.Ogarnia mnie smutna satysfakcja-ta zreszta kazdy z "userow" musial przecwiczyć na wlasnej skorze.
Panowie Turkot i Slowakiewicz poddali etykę zawodowa(dziennikarstwo) na ostatniej jej linii ktora byla maskarada jaka jeszcze uprawiali.Od dzisiaj zasadnie jest nazywac portal www.wspinanie.pl-portalem skaszlikowanym.
Moj apel zreszta jest nastepujacy-zostawmy ten portal jako "platformę" Panu Kaszlikowskiemu-po co biedaczyna ma sie bujac po fejsbuku-gdzie jednak docierają jakies glosy krytyki(Kolega Blondas)
Turkot i Slowakiewicz z pewnoscia sa sprawniejszymi moderatorami a ich manipulacyjna narracja jest daleko wyzeszej proby niez niewydarzone podrygi Pana DK

Pewne sprawy-przy okazji zalinkowanej dyskusji(na www.wspinanie.pl) znow uzyskuja swoja przerazliwą jasność
Oto calkiem niezależnie od mojego pogladu-co najmniej dwie osoby wpadły na pomysł-a raczej do nich dotarlo że to sami Admini Turkot i Slowakiewicz sprokurowali "przyczyny" drastycznych zmian w regulaminie "forum GL"-tzn ze "wysyp anonimow" nie byl przypadkowy-tylko warunkowany "koniecznoscia obrony socjalizmu jak niepodleglosci"(ze posłuze sie slowami podobnego moralnego Klasyka jak Turkot i Słowakiewicz....)

Najbardziej interesującą sprawa w tej perspektywie jest jednak wpis ktory pojawił sie na salonie 24 a który Admini 2-krotnie przywołują jako przyklad bezwzglednej, szybkiej i zasadnej moderacji i to w wykonaniu "prawicowego portalu"(sic!)....
Dla przypomnienia-byl to kompilacyjny wpis jakiegos "usera" ktory "bral mnie w obronę" tzn recenzował "Deklaracje Niezgody"-przy okazji obficie linkujac do rozmaitych stron i środowiskowych wpisów.
Byl to tekst kompletnie heremetyczny dla publicznego użytkownika-co wiecej w sytuacji gdy nie zna on realiów i jezyka polemik wspinaczkowych-szokujacy......Dodam-bedacy jednoczesnie tak jak "user fj" podróbką i to nieudolną stylu pewnego forumowicza ktorego analizy bardzo zaszły za skórę Panu DK-tym bardziej jego "mecenasom medialnym"-tzn Turkotowi i Słowakiewiczowi.

Otoż nie owijając w bawełnę(a odniosłem sie juz raz do tego tekstu)-uważam go za nieudolną prowokację-majacą na celu wmanewrowanie mojej osoby w procesy-a przypuszczalni inicjatorzy jej raczej sami wczoraj pokazali sie palcem.
Tzn notorycznie zwracajac uwage Publice ze ten wpis to jest "argument" na rzecz sluszności podejmowanych przez nich dzialan-tzn limitowania wbrew obyczajom internetowym-dyskusji-do dyskusji pod personaliami i to poddanymi procedurze "weryfikacyjnej"

Tutaj mam pytanie otwarte do Panow Turkota i Słowakiewicza.Jakie to prawo upoważnia Was do podejmowania takiej weryfikacji-niezaleznie od srodków ktorymi chcecie to czynić?.
Tak czy owak-reakcja "userów" na ową "wspaniałą " i "moralna" propozycję byla zrozumiala i przewidywalna.
Tak trzymać!

Panie Słowakiewicz i Panie Turkot!

Jesli Panowie po raz 3-ci powołacie sie na wpis na salonie 24-"odkryty" i to oczywiscie "przypadkiem" przez "najmoralniejszego" z Wikipedystów-to przekonajcie mnie i Publikę ze jest to jakis mój przyjaciel czy "obiektywny stronnik"-ktory za jego pomocą chcial mi podać dłoń w trudnej sytuacji(pozal sie Boże "inicjatywy" Pana Macieja Oczko-która ad hoc wysmialem i ktora cytujac Pana Wernika-"mnie wali"....)
Jednym słowem-podejmijcie stosowne zabiegi propagandowe i manipulacyjne-bo bez nich(i to nowej jakiejś jakości niz dotychczasowa) nikt nie uwierzy że ten wpis popelnił "user" inny niż taki który jakąś "serią przypadków" byl powiązany z Wami.

Ja np nie wierzę aby coś takiego napisala przyjazna mi osoba-a takie znam przecież z imienia i nazwiska.
Wierzę natomiast ze napisała to osoba mi nieprzyjazna-takie tez znam z nazwiska(zreszta dostarczyli Panowie na swoim portalu-oprocz wlasnych nazwisk- ich calą ich listę) Co wiecej byla to osoba/osoby bardzo biegła/e w organizacji procesów czy "towarzyszacych im
okoliczności".

Jednym slowem-wyczyście się choc trochę na naszych oczach z gówna w które zamienislicie Wasze "dziennikarstwo"-bo smród jest wprost niewyobrażalny...

Jednocześnie wyzwam wszystkich polemistów -do zaprzestania korzystania z portalu www.wspinanie.pl-w szczegolności jesli chodzi o dyskusje, oceny czy przede wszystkim oświadczenia dotyczace sprawy GL.
Portal wspinanie.pl przez sama swoją "jakosć" deprawuje taką wymianę-panuje tam osobliwe "genius loci"...

Z pewnością mozemy sie spierać w godniejszy sposób-gdy zmienimy miejsce sporów czy dyskusji-a przynajmniej "objawowo zbijemy temperaturę"....
Apel ten nie dotyczy Pana Kaszlikowskiego-ktoremu oddajmy władanie nad "jego własnym" portalem.
Niech sie tam produkuje-bez polemik.Te realizujmy w miejscach dziennikarskiej rzetelności

Piotr Korczak-Szalony


(drobne zmiany dotyczące literowek-a i tak wszystkichzapewne nie wypleniłem-za co przepraszam)
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Usuńcie moje konto

Starosta 10 wrz 2012 - 08:54:06

Konkurs z nagrodami

TomaszKa 10 wrz 2012 - 09:02:44

Re: Konkurs z nagrodami

Less-R 10 wrz 2012 - 10:36:42

Re: Usuńcie moje konto

burlan 10 wrz 2012 - 19:39:35

Re: Usuńcie moje konto

Arki 10 wrz 2012 - 20:16:29

Re: Usuńcie moje konto

Anonim 10 wrz 2012 - 20:18:46

Re: Usuńcie moje konto

McAron 10 wrz 2012 - 20:27:53

Re: Usuńcie moje konto

Arki 10 wrz 2012 - 20:32:30

Re: Usuńcie moje konto

McAron 10 wrz 2012 - 21:01:11

Re: Usuńcie moje konto

burlan 10 wrz 2012 - 21:11:27

Re: Usuńcie moje konto

McAron 10 wrz 2012 - 21:53:29

Re: Usuńcie moje konto

burlan 10 wrz 2012 - 22:01:57

Re: Usuńcie moje konto

jadwigazkrosna 10 wrz 2012 - 22:04:30

Re: Usuńcie moje konto

Arki 10 wrz 2012 - 21:33:48

Re: Usuńcie moje konto

Anonim 10 wrz 2012 - 21:42:20

Re: Usuńcie moje konto

Arki 10 wrz 2012 - 22:11:29

Re: Usuńcie moje konto

Faker 10 wrz 2012 - 22:51:04

Re: Usuńcie moje konto

Anonim 11 wrz 2012 - 04:51:28

Re: Usuńcie moje konto

TomaszKa 11 wrz 2012 - 08:05:21

Re: Usuńcie moje konto

Mammoth 12 wrz 2012 - 07:27:14

Re: Usuńcie moje konto

dr know 12 wrz 2012 - 08:08:14

Re: Usuńcie moje konto

TomaszKa 12 wrz 2012 - 08:45:41

Re: Usuńcie moje konto

dr know 12 wrz 2012 - 10:00:04

Re: Usuńcie moje konto

TomaszKa 12 wrz 2012 - 11:13:29

Re: Usuńcie moje konto

Faker 11 wrz 2012 - 12:04:43



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty