Do Davida K.: Dziekuje!

28 paź 2003 - 09:37:05
Nie pisze tego we wlasciwym watku, bo zniknal w zaswiatach (na dalszych stronach). Dziekuje Davidowi ze pojawil sie na placu i dal mi okazje powiedziec ze go kurwa nie lubie. Nie lubie go dalej ale jakby mniej i z szacunkiem. Nie lubie go za to ze twierdzi: ja sie wspinam, exploruje, jezdze po swiecie, cieszy mnie to co robie i DLATEGO mnie nienawidzicie. To nieprawda. Dowod: Czy ktos, chociaz jeden, napisal ze nienawidzi np, Belczynskiego? Pare osob napisalo na DK sensowne zarzuty, i zadal sobie trud, (dosc spory jak na osobe tak aktywna; terminy, sponsorzy, randki...) zeby powalczyc o sprostowanie a jak w gazecie napisza ze wchodzi na setki wiezowcow, exploruje sciany Alaski to milczy uprzejmie. No dobra, napisal ze probowal prostowac, ale jest to trudne wrecz niemozliwe. I wierze mu, jeszcze nigdy mnie nie oklamal. Ale dopoki tego nie napisal to mialem niesmak, jak pewno i inni. Przydaje sie to forum, jak widzicie chociaz nie zawsze o wspinaniu. Do Davida: prosze, nie zarzucaj mi nieuczciwosci w pozowanych zdjeciach, bo jak widze zdjecia z pierwszych przejsc dziewiczych scian robione z gory i zadnej liny miedzy zespolem a fotografem to sie pytam jak oni to k.. zrobili? Jeszcze nigdy nie wspinalem sie na drugiego, jedyna osoba ktora robi zdjecia w moich zespolach jestem ja, to czasem sobie ubiore szpanerska chusteczke, i zawisne na jakims bloku z prosba zeby mnie "naswietlono". A podrywanie panienek? Przeciez one to lubia ;-)), acha, znowu uogolniam, ale to moja wada. Przepraszam za porownanie Cie do osoby ktorej u nas malo kto szanuje, zrobilem to specjalnie w stylu zlej prasy zeby Ci dowalic. I dlatego nie pisze tego prywatnie, bo przeczytalo to pare osob, ktore byc moze ten post tez przeczytaja.
Pozdrawiam
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Do Davida K.: Dziekuje!

Manu 28 paź 2003 - 09:37:05

Re: Do Davida K.: Dziekuje!

Jacek 28 paź 2003 - 10:08:18

Re: Do Davida K.: Dziekuje!

zuzia 28 paź 2003 - 16:28:21

Re: Do Davida K.: Dziekuje!

Hubin 28 paź 2003 - 22:26:51



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty