Re: Cos dla Rajcownikow jajcarskich z jopr.pl

08 lis 2006 - 10:53:19
Cześć

Ja tam jestem zdania, że jaja się powinno obcinać każdemu, kto się bawi numerem alarmowym, jakimkolwiek. O karze dla tej częsci, której jaj się nie da z przyczyn obiektywnych obciąć, trzeba pomyśleć.

100 telefonów na dobę - wychodzi jeden co kwadrans, a odliczając godziny nocne jeszcze częściej. Podobne statystyki mają pogotowia w bardzo dużych miastach, albo naczelnik przesadza, albo....?

Z numerem ratunkowym w górach jest inny problem, wynikający z totalnego niemyślenia.
Wiele osób po wpisaniu sobie 601100300 w komórkę, przed wyjściem w góry dzwoni aby sprawdzić, czy to na pewno TOPR/GOPR. Trudno tu się doszukać złej woli, ale glupoty to i owszem. Z tego, co jest mi wiadomo, to jest wiekszy problem niż głupie żarty.

Biorąc pod uwagę konieczność sporządzania dokumentacji procesowej i składania zeznań po każdym takim wygłupie skierowanym do policji, niedługo GJ GOPR otworzy bazę operacyjną w zawierciańskim sądzie.

Zajrzałem na stronę www.jopr.pl i ubawiłem się nieźle.
Nie wiem, dlaczego uważasz, że można tą cenną inicjatywę łączyć w jakikolwiek sposób z GJ JOPR?

Kajetan
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

Cos dla Rajcownikow jajcarskich z jopr.pl

Ryszard Ochodzki 07 lis 2006 - 16:24:31

Re: Cos dla Rajcownikow jajcarskich z jopr.pl

Jacek - org. 07 lis 2006 - 16:39:33

Re: Cos dla Rajcownikow jajcarskich z jopr.pl

KubaR 08 lis 2006 - 12:53:14

» Re: Cos dla Rajcownikow jajcarskich z jopr.pl

Kajetan 08 lis 2006 - 10:53:19

Re: Cos dla Rajcownikow jajcarskich z jopr.pl

cander 08 lis 2006 - 20:42:50

Re: Cos dla Rajcownikow jajcarskich z jopr.pl

KubaR 08 lis 2006 - 22:40:59



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty