Jarosław Kowalski musi odejść!

19 mar 2024 - 20:27:42
Witam Wszystkich Wspinaczy!
Jestem tu po raz pierwszy a powodem, który mnie do tego "zmusił" jest osoba Jarosława Kowalskiego, który niestety od ok. 2 lat komentuje wspinaczkę w Eurosporcie. Mam nadzieję, że są tu fani/kibice wspinaczki sportowej na poziomie światowym i też jak ja chcieliby oglądać swoją ulubioną dyscyplinę z profesjonalnym komentarzem. Niestety wzięli (Eurosport) gościa od snookera i teraz człowiek musi się "męczyć"... Jakoś nie mogłem się zebrać i napisać o tym a teraz trochę mi brakuje "weny", także wkleję poniżej treść wiadomości, którą wysłałem do Pana J , oczywiście nie dostałem odpowiedzi...To tak z grubsza będzie o co mi chodzi...

Witam!
Powinienem zacząć z grubej rury a mianowicie, kto dał Panu tę robotę!? Chodzi mi o komentowanie wspinaczki w Eurosporcie.. Moim zdaniem Pana komentarz raczej zniechęca do oglądania, a w osobach, które trochę znają się na tym powoduje zażenowanie...Niech Pan lepiej pozostanie przy swoim snookerze a da komentować prawdziwym pasjonatom, którzy się na tym znają i mają coś ciekawego do powiedzenia! Ale do rzeczy...Komentowanie w stylu "bardzo ładnie", "wyrestował" albo co gorsze silenie się na "mądrości" w stylu "wydaje mi się, że..." Komentarz na poziomie dziecka z przedszkola, na zasadzie, co widzi to mówi...zero informacji o zawodniku (tak ciężko zajrzeć na wikipedię czy insta?) albo o dokonaniach w skałach! Nie wspomnę nawet, że przecież można by czasem jakąś ciekawostkę wrzucić, które aż się nieraz narzucają, bo nie pamiętam żeby Pan kiedyś wspomniał, ze Brooke Raboutou ma "znaną" Mamę... Zresztą co ja się będę wysilał, niech Pan weźmie przykład ze swoich kolegów z redakcji, np. kolarstwo...Człowiek ogląda nawet jak nuda w wyścigu, bo tak fajnie "gadają" ale to muszą być odpowiedni ludzie a nie człowiek, który pewnie poszedł raz na ściankę, pewnie dlatego, że akurat ona była otwarta w pandemii... Ja też wspinałem się czynnie już dawno, bo lata 90 te, ale cały czas ślędzę dyscyplinę i kibicuję, naprawdę, żeby sensownie komentować wystarczy regularnie wchodzić na wspinanie.pl (polecam filmiki z komentarzem MŚ w Bernie, to są fachowcy!) czy na instagramy lub facebooki zawodników, czy to duży wysiłek aby się trochę przygotować przed relacją?! Szczerze mówiąc to żenada, że Panu za takie "mędolenie" na antenie płacą! Jeśli już koniecznie musi Pan komentować to chociaż niech Pan wspomoże się jakimś "ekspertem", tak jak Baranowski w kolarstwie czy Kowalczyk w nartach biegowych... Brakuje komentatorów? Proszę bardzo, jestem dyspozycyjny! Nic do Pana osobiście nie mam ale naprawdę to mnie wkurwia,że taki beznadziejny komentator komentuje taką fajną dyscyplinę!

Posłużyłem się tekstem , który już wcześniej napisałem, bo uważam, że to nie może czekać, może jeszcze coś się uda zdziałać, bo nie chce kolejnego sezonu z Jarosławem! Mam nadzieję, że nie tylko mnie to wkurza, chciałbym żeby to dotarło gdzieś dalej ale co ja tam szaraczek mogę...

Pozdrawiam
Maciej
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Jarosław Kowalski musi odejść!

atrmac 19 mar 2024 - 20:27:42

Re: Jarosław Kowalski musi odejść!

łojant 20 mar 2024 - 12:59:16

Re: Jarosław Kowalski musi odejść!

brzuchacz 20 mar 2024 - 18:37:34

Re: Jarosław Kowalski musi odejść!

atrmac 22 mar 2024 - 20:58:32

Re: Jarosław Kowalski musi odejść!

łojant 23 mar 2024 - 06:51:55

Re: Jarosław Kowalski musi odejść!

htm15 25 mar 2024 - 10:01:36

Re: Jarosław Kowalski musi odejść!

łojant 25 mar 2024 - 22:31:44

Re: Jarosław Kowalski musi odejść!

łojant 08 kwi 2024 - 22:07:37



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować