Re: Co się dzieje ?

20 gru 2023 - 15:59:56
łojant Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A płk.Sienkiewicz działa !!

PO kolei.
Trzy lata PO zamachu smolenskim.

[s.znak.com.pl]
POmnik Turowskiego piorem Czuchnowskiego:
Agora Pierwsze wydanie: 2013-10-02 "Kret w Watykanie. Prawda Turowskiego"
Czuchnowski Wojciech, Kublik Agnieszka,

POrownajmy. Co moze sadzic niedoszla ofiara operacji Vidal o autorze ksiazki o Turowskim..

"Zabójcy z PRL, czyli operacja "Vidal" opublikowano: 19 listopada 2013

W wywiadzie PRL istniała grupa zabójców na zlecenie. Na trop jednego z nich wpadł szef wydawnictwa Editions Spotkania Piotr Jegliński. Rok temu dowiedział się o szczegółach planu, według którego miał być zgładzony. Zrozumiał też, jak blisko był potencjalny morderca, i znalazł informację o tym, kto z ludzi przebywających w jego najbliższym otoczeniu miał mu zadać śmierć na zlecenie SB.

W artykule pojawia się także postać Tomasza Turowskiego:

Komuniści usiłowali stworzyć obraz Jeglińskiego jako niebezpiecznego terrorysty. Do tego potrzebowali konkretnych informacji, a tych dostarczył im Tomasz Turowski. – Dziś dociera do mnie, że Turowski, wówczas jezuita, był jednym z wianuszka agentów, którzy otaczali moje wydawnictwo w Paryżu. Nie wiem, dlaczego wciąż mówi nieprawdę, sugerując, że na terenie wynajmowanego przeze mnie domu miałem jakiś magazyn broni. To dziwne, tym bardziej że autorzy książkowego wywiadu z Turowskim mogli zweryfikować jego słowa, po prostu do mnie dzwoniąc – twierdzi Piotr Jegliński." [www.sieciprawdy.pl]

a taternik sluzb POtajemnych PO szkole w Klewkach. Ilu wykladowcow pracowalo wczesniej przy POdobnej operacji...
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

Co się dzieje ?

łojant 19 gru 2023 - 14:27:24

Re: Co się dzieje ?

Edgar Nevermore 19 gru 2023 - 15:19:08

Re: Co się dzieje ?

TomaszKa 19 gru 2023 - 15:43:58

Re: Co się dzieje ?

łojant 19 gru 2023 - 18:12:51

Re: Co się dzieje ?

TomaszKa 19 gru 2023 - 21:34:15

Re: Co się dzieje ?

TomaszKa 20 gru 2023 - 07:57:53

Re: Co się dzieje ?

łojant 20 gru 2023 - 14:12:54

» Re: Co się dzieje ?

TomaszKa 20 gru 2023 - 15:59:56

Re: Co się dzieje ?

łojant 19 gru 2023 - 18:11:16



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować