Zaproszenie do programu?

25 wrz 2014 - 21:30:23
Cóż to za bzdura znalazła się na facebooku ?

"... Klub Wysokogórski-Katowice

Polski Himalaizm Kobiecy – ZAPROSZENIE DO PROGRAMU!

Program "Polski Himalaizm Zimowy" przekształcił się w „Polskie Himalaje” i jednym z celów będzie również wsparcie himalaizmu kobiecego.

Do klubów zrzeszonych w PZA zostało przesłane zaproszenie dla wszystkich chętnych Kobiet Gór:) do wzięcia udziału w programie "Polski himalaizm Kobiecy". Program ma na celu odbudowanie pozycji Polek, jako liderek w światowym himalaizmie.

Program rozpoczyna się poprzez serię spotkań w Tatrach oraz Alpach, które przygotują uczestniczki do wypraw w góry najwyższe. Zwieńczeniem wieloletniego planu będzie kobieca wyprawa zimowa na szczyt ośmiotysięczny.

Wszystkie członkinie naszego Klubu zainteresowane udziałem powinny przesłać zgłoszenie do Karoliny Jendrysik (tel. 693 389 123) na adres e-mail: k.jendrysik@gmail.com wraz z wykazem przejść letnich jak i zimowych do dnia 19.09.2014r.

UWAGA: jeśli ktoś z Was zna kobietę gór, niekoniecznie będącą członkinią naszego Klubu, a wartą polecenia, to również prośba o przesłanie tej informacji do Karoliny na powyższy adres email.

[www.kw.katowice.pl] ..."

.....

Na szczęście do Jurajskiego Klubu Wysokogórskiego, którego jestem prezesem, nie dotarła ta absurdalna informacja. Ja także nie zostałam powiadomiona o "nowym" pomyśle , mimo że jestem autorem programu Polski Himalaizm Kobiecy, który przedstawiłam w PZA i w Senacie Rzeczpospolitej Polskiej w 2008 roku.
A tak w ogóle;
Czy jest jakaś informacja co to za "nowy" program?
Kto jest organizatorem?
Pod czyim patronatem lub kto firmuje ten niby program?
Bo np. Janusz Majer, koordynator rozpoczętych przez A.Hajzera, działan w górach najwyższych, uczestnicząc ostatnio w posiedzeniu Komisji Kultury Fizycznej i Sportu, które odbyło się w Sejmie nawet nie wspomniał o tym, że kobiety też się wspinają. Podparł się natomiast - mówiąc o sportowym wspinaniu w Himalajach- sukcesem Rafała Sławińskiego (dobrze ze się taki trafił) - Polaka z Kanady.

Na co zatem liczą dziewczyny,..na resztki ze stołu?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-27 13:22 przez Duśka.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Zaproszenie do programu?

Duśka 25 wrz 2014 - 21:30:23



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty