Re: ...

19 cze 2013 - 23:15:46
Nie - 'nie ha ha' - ważniejsze niż to, 'na jakie osoby się powołuję' - jest to, że jest rezerwat 'Pazurek', a w nim rejon o nazwie, ogólnie, Pazurek. Leżą w nim, dokładniej, Skały Zubowe, Cisowa Skała, najbliżej stacji PKP - Strażnik i kilka innych rzęchów.
[Niemniej, wspominałem też o drugiej osobie - Włodku Porębskim - który startował nawet w rozegranych NA PAZURKU zawodach wspinaczkowych. Co ma nawet nagrane. Ale o tym już nie wspomniałeś.]
Pazurek - widać na mapce, choćby tu:
[www.google.pl]
Ja Ci o tym mówiłem, wcześniej - ale Ty to zignorowałeś zupełnie - i tak dałeś tak, jak sam chciałeś. Czyli niepoprawnie.
O przywołanej przez Ciebie anegdocie - łatwiej byłoby zapomnieć, gdybyś dał u siebie właściwą nazwę, o której Ci mówiłem - po prostu Drugi Pazurek.
Ogólnie, 'Pazurek' - mówiliśmy zawsze na 'Skały Zubowe i okolice' i 'Drugi Pazurek', na skały po drugiej stronie drogi do Wolbromia - my wszyscy. [Można by rzec, nieco to przerysowując - tzw. gospodarze rejonu] i wszyscy, których w rejonie spotkaliśmy.]
Błędnie przenieśli nazwę 'Pazurek' - na 'Drugi Pazurek' - w tym rejonie GOŚCIE. [Czytałem gdzieś, że dobrze jest szanować i uwzględniać to, jak zwą dane miejsce jego gospodarze...]

Ja się co do tego poddaję - nie chce mi się aż tak bardzo, żeby kruszyć kopie o coś takiego. Może to być też 'Trzeci Pazurek', czy 'Piąty'...
Ja wolę, jak jest dobrze. A to nie jest tak ważne, żeby się zapierać - bo to, przerysowując, tak jakbym zapierał się że 'śnieg naprawdę jest biały', itp....
Ja Ci mówiłem, jak z tym jest - Ty i tak dałeś, jak sam chciałeś - TRUDNO.
Mam (na pewno obaj mamy) w życiu kilka spraw ważniejszych od tej...
Np. ta: a jak Ty tam wcisnąłeś tego całego 'Brzydala'?
A po drugie, Kamil mówił mi, że poprawiłeś położenie ringa na Bellissmie, w okapie! To dobrze - to pozwoli uniknąć 'problemów lokalizacyjnych', ['i którędy teraz, przez ten okap - ?'] - które miał niejeden próbujący.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-19 23:24 przez peresada.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

...

peresada 17 cze 2013 - 22:34:51

Re: ...

brzuchacz 19 cze 2013 - 09:21:30

» Re: ...

peresada 19 cze 2013 - 23:15:46

Re: ...

brunka 21 cze 2013 - 10:03:49

Re: ...

peresada 21 cze 2013 - 21:39:25

Re: ...

peresada 22 cze 2013 - 18:03:32



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty