Prośba do wszystkich ludzi dobrej woli w sprawie ekspedycji

01 lut 2012 - 18:39:14
Hej, mam małą prośbę,

Rok temu startowałem w rankingu na najbardziej unikalną wyprawę, gdzie zwycięstwo zależy w dużej mierze od głosów internautów, a zwycięska ekspedycja dostanie wsparcie logistyczne i środki finansowe. Nie udało się wygrać rankingu, ale mimo to cały rok poświęciłem na przygotowania i dalsze szlifowanie umiejętności i kondycji, w ramach czego m.in. zorganizowałem i z sukcesem przeprowadziłem ekspedycje: polarną w Ural i letnią alpinistyczno-rowerową na Islandię.

W tym roku znowu startuję w rankingu, ponownie z projektem "Tam gdzie nie dotarł nikt z żywych. Chang-Tang Expedition". Stąd moja prośba o głos na wyprawę, pod linkiem:

[www.alpinus-miejodwage.pl]

Trzeba tylko wpisać swój e-mail, kliknąć na zagłosuj, a potem w mailu który przyjdzie na podany adres potwierdzić klikając w link.

Co do samej ekspedycji, to krótki opis znajduje się też pod tym samym linkiem, dla ciekawych dodatkowo zapodaję mapkę z przykładowym planem i celami do zdobycia.

[picasaweb.google.com]
[picasaweb.google.com]

Dokładniejszy opis to spędzenie całego wieczoru przy piwie, więc wklejanie tutaj kilkunastu kartek A4 mija się z celem ;-)

Z góry wielkie dzięki za oddany głos, a jeszcze większe za propagowanie tego linka wśród znajomych:-)

pozdro!

Maciek
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Prośba do wszystkich ludzi dobrej woli w sprawie ekspedycji

anomander 01 lut 2012 - 18:39:14

Re: Prośba do wszystkich ludzi dobrej woli w sprawie ekspedycji

Anonimowy użytkownik 01 lut 2012 - 19:28:25

Re: Prośba do wszystkich ludzi dobrej woli w sprawie ekspedycji

rodan 01 lut 2012 - 21:28:49

Re: Prośba do wszystkich ludzi dobrej woli w sprawie ekspedycji

Anonimowy użytkownik 01 lut 2012 - 21:31:09



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty