Re: Puchar Polski w boulderingu, Zakopane - finaliści

12 wrz 2011 - 14:03:16
Gratulacje naleza sie wszystkim, bo pokazali niezla moc. Trzeba przyznac, ze walka pomiedzy pierwsza 3 byla bardzo wyrownana i o miejscach na podium decydowaly proby, a o miejscach 4-6 bonusy. U dziewczyn rwalizacja byla rownie wyrownana przynajmniej jesli chodzi o miejsca 2-6, bo przystawki dla wiekszosci chyba troche za trudne co troche odbilo sie na widowisku. Z drugiej strony trzeba przyznac, ze to co zaprezentowala zwyciezczyni tych zawodow to absolutny TOP polsiego wspinania i szkoda ze nie udalo sie jej zrobic ostatniego problemu.
Super pomyslem bylo by pokazywanie online wynikow zawodnikow na jakims telebimie. wtedy widzowie mieli by obraz tego co zawodnik i w ktorej probie musi zrobic zeby wygrac. a mysle ze przy organizacji tak duzej imprezy (mam na mysli caly festiwal) cos takiego nie bylo by wielkim problemem
Generalnie impreza bardzo udana, bez zadnych powaznych niedociagniec. Meskie przystaweczki naprawde fajne. Kuba jak zwykle stanal na wysokosci zadania przygotowujac tak duza impreze, a jednoczesnie pozostwil miejsce na odrobine luzu i spontanu. SZACUN!!!
Mam nadzieje ze afterparty bylo rownie udane i wszyscy wrocili rownie szybko i szczesliwie do domow jak my. A tym, ktorzy w eliminacjach i polfinale odniesli kontuzje, zycze szybkiego powrotu do zdrowia i formy, bo za 2 tyg impreza w Tarnowie. Oby tam bylo rownie fajnie jak w Zakopcu.
pzdr. i mam nadzieje ze do zobaczenia za rok
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

Puchar Polski w boulderingu, Zakopane - finaliści

mac!ek 11 wrz 2011 - 15:09:16

Re: Puchar Polski w boulderingu, Zakopane - finaliści

lonias 11 wrz 2011 - 20:26:21

Re: Puchar Polski w boulderingu, Zakopane - finaliści

yeti362 11 wrz 2011 - 20:29:49

Re: Puchar Polski w boulderingu, Zakopane - finaliści

lonias 11 wrz 2011 - 20:34:25

Re: Puchar Polski w boulderingu, Zakopane - finaliści

mac!ek 11 wrz 2011 - 23:50:16

Re: Puchar Polski w boulderingu, Zakopane - finaliści

mac!ek 11 wrz 2011 - 23:01:14

Re: Puchar Polski w boulderingu, Zakopane - finaliści

bulek 12 wrz 2011 - 12:48:29

» Re: Puchar Polski w boulderingu, Zakopane - finaliści

T.B. 12 wrz 2011 - 14:03:16

Re: Puchar Polski w boulderingu, Zakopane - finaliści

T.B. 12 wrz 2011 - 11:21:58



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty