Re: Początek wpiania.

29 lis 2009 - 15:43:25
W Katowicach znajdziesz sporo ludzi, z ktorymi mozna sie powspinac. Na kurs tak czy siak warto sie zapisac, aby potem nie zadawac glupich pytan na forum, a przedewszystkim, aby nauczyc sie bezpiecznego wspinania, a jak Cie to bedzie dalej trzymac to po takim kursie bedziesz miala podstawy aby zapisac sie na kurs tatrzanski. Poza tym poznasz ludzi i wtedy napewno nie bedziesz miala z kim sie wspinac. Jesli masz jednak dylemat czy dla poczatkujacych, to raz ze mozesz skoczyc do KW i pogadac, poza tym przez okres zimowy z tego co kojarze sa zajecia teoretyczne, a na wiosne zaczynaja sie wyjazdy w skaly w ramach kursu, wiec masz sporo czasu, zeby pocwiczyc, jesli sie tego obawiasz. Ja z mojej strony polecam kurs napewno Ci to duzo da, a jak sie nie zdecydujesz to zostaw ogloszenia na sciankach wspinaczkowych (na trafo jest sporo ludzi, poza tym jest pakernia, mozesz wpasc tez do KW i poznac ludzi itp itd.) Inna sprawa ze Transormator prowadzi sekcje wspinaczkowa, wiem ze juz troche po czasie, ale......
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

Początek wpiania.

mysiaaa1990 29 lis 2009 - 13:33:33

Re: Początek wpiania.

nat 29 lis 2009 - 13:54:19

Re: Początek wpiania.

Marcin_ 29 lis 2009 - 13:59:12

Re: Początek wpiania.

ben 29 lis 2009 - 14:32:26

» Re: Początek wpiania.

janbrzuchwa 29 lis 2009 - 15:43:25

Re: Początek wpiania.

dradamu 30 lis 2009 - 15:46:07



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty