Wspinanie w Rumunii...jakieś doświadczenia, sugestie, podpowiedzi?

04 paź 2009 - 14:20:53
Witam!

Wybieram się do kolegi, który na jakiś czas zagościł w Rumunii, a że jest to kraj górzysty pomyślałem, że spakuje swe wspinaczkowe zabawki i zakosztuję nieco wspinania. Problem jest jeden...jadę dopiero w połowie listopada, bowiem póki co kibluje po operacji kolana. I tu pytanie do tych co byli, widzieli i są mądrzejsi ode mnie: czy w tym czasie da się, gdzieś w Rumunii powspinać jeszcze? Nie chodzi mi oczywiście o toolowanie, a nawet nie musi być to wspinanie górskie (ba tam pogoda to już zapewne nie jest w tym czasie ciekawa). Bardziej realistycznie, ale i z nadzieją w sercu, myślę o wspinaniu skałkowym. Zaznaczę, że interesuje mnie zarówno wspinanie sportowe (ale na niższym poziomie wszak świeżo po wyleczeniu kontuzji będę), jak i tradowe. To drugie może nawet nieco bardziej. Najlepiej kilku (nie piszę wielo-, ale też nie pogardzę:)) wyciągowe. Ktokolwiek widział lub słyszał i wie niech się podzieli, a jak jest to już w tym terminie niemożliwe, to niech też zaznaczy, a może zmienię cel podróży lub jej miejsce.

Pozdrawiam i z góry dzięki za info,
Dębiński Paweł
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Wspinanie w Rumunii...jakieś doświadczenia, sugestie, podpowiedzi?

bolton 04 paź 2009 - 14:20:53

Re: Wspinanie w Rumunii...jakieś doświadczenia, sugestie, podpowiedzi?

darkman 04 paź 2009 - 15:18:56

Re: Wspinanie w Rumunii...jakieś doświadczenia, sugestie, podpowiedzi?

bolton 04 paź 2009 - 15:35:04

Re: Wspinanie w Rumunii...jakieś doświadczenia, sugestie, podpowiedzi?

darkman 04 paź 2009 - 18:44:35

Re: Wspinanie w Rumunii...jakieś doświadczenia, sugestie, podpowiedzi?

bolton 07 paź 2009 - 13:57:21



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty