FOTKI DO WĄTKU TAKUN VS SKWARK

07 lis 2006 - 21:00:34
hej

poczytalem troche i odniose sie do czesci watku dotyczacej triggera na raczce od skwarka. no wiec zobaczywszy taki patent na filmie jednym zapragnalem takowe cuda posiasc. na filmie mieli zolte czyly te mniejsze totez napisalem do himala czy maja. napisali ze maja po 54 zet. poprosilem coby mi przyslali a oni ze tylko do sklepa. no wiec mieli wyslac do alpinsklepu na batorego bo tak sobie ustalili ale w sumie nie wyslali. wiec sie wkur.. i poszedlem do hajmontejna na krakowskim w wawie ( bo mam blisko instytut akurat dlatego tenze szop) i powiedzieli ze sprowasdza co tez uczynili tydzien pozniej niecaly. w detalu 59 pln sztuka, ze znizka taniej wyszlo.

i co?

i pstro, tzn chyba sa jednak troche za male bo robia mi sie dziwne rzeczy co widac na fotce, tzn odlepil sie sylikon z raczki, poza tym jedna z plajstykowych czesci nie zostala uzyta bo sruba ( stozek na ampula ) jest za krotka wiec proponuje zakupic dluzsza










co do loju w grubszych rekawicach to daje rade, w sensie w pieciopalczastych typu zermatty mamuta bo w lapawicach kiszka stolcowa. no i chujowo z wbijaniem hakow bo drastycznie skraca sie dzwignie co z drugiej strony w skwarku nie robi wiekszej roznicy (nigdy jeszcze nie udalo mi sie wbic haka czy igly trzymajac dziabke za raczke)

co do przydania mocy to jest ono w moim mniemaniu znaczace aczkolwiek po pewnym czasie zaczyna dretwiec nieprzyzwyczajony do tego typu obciazenia wskazujacy palec.

a secik juz przetestowalem, akurat jak posypalo, na bunkrze wprawdzie ale zimowo nieco bylo

to tyle i zycze milego krecenia trygrow

pzdr

grzes



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2006-11-07 21:44 przez rivet.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» FOTKI DO WĄTKU TAKUN VS SKWARK

rivet 07 lis 2006 - 21:00:34

Re: FOTKI DO WĄTKU TAKUN VS SKWARK

dr know 08 lis 2006 - 09:15:06

Re: FOTKI DO WĄTKU TAKUN VS SKWARK

rivet 08 lis 2006 - 20:06:21

Re: FOTKI DO WĄTKU TAKUN VS SKWARK

dr know 09 lis 2006 - 15:51:37

Re: FOTKI DO WĄTKU TAKUN VS SKWARK

blerva 09 lis 2006 - 17:19:40

Re: FOTKI DO WĄTKU TAKUN VS SKWARK

rivet 09 lis 2006 - 21:14:04



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty