O rzeczach dziwnych w skałach zastanych...

14 wrz 2006 - 12:44:03
Obraz:
Sokoliki, Tępa, jedna z wizytówek rejonu.
Prawie wszędzie nowe wklejane ringi i łańcuchy zjazdowe.
Prawie wszędzie sterczą ze skały stare spity, stare ringi i stare kotwy. Skała wygląda jak po inwazji Stalexportu Rust&Steel Co. na karkonoski granit. Pełen industrial. Często nawet expresy zawadzają o nieusunięte stare punkty asekuracyjne.
Stan trwa bodajże już rok( tego nie jestem pewien bo tak często nie wspinam się tam ).

Motto ( cytuję z pamięci K.Vonneguta):
Najbardziej wkurwia mnie w ludziach to, że każdy chce tylko budować i zaczynać od początku a nie ma nikogo chętnego do posprzątania i reperowania czy konserwacji starych rzeczy.

Problem:
1.Czy osoby które są odpowiedzialne za renowację ubezpieczenia dróg rozumieją, że istnieje istotna różnica pomiędzy `wymiana punktów asekuracyjnych` a `osadzenie nowych punktów asekuracyjnych` ?
2.Czy jest sens osadzenia w dobrej jakości granicie wklejanego ringa obok nierdzewnej kotwy rozporowej typu long- life ( osadzanej bodajże przez Kudłatego ); z tego co mi wiadomo kotwy tego typu sprawują się wyśmienicie w granicie.
3.Kiedy należy oczekiwać usunięcia starych przelotów?

Zrozumienie:
1.Doceniam pracę osób które zainstalowały nowe punkty asekuracyjne.
2. Rozumiem że usunięcie niektórych starych przelotów np ( ringów osadzanych na ołowiu ) może byc ciężkie , ale co z pozostałymi ?

Niezrozumienie:
1.Nie znoszę osób które wszystko robią byle jak zrzucając odpowiedzialność na naszą słowiańska naturę, a funkcja ekipera PZA chyba od tego nie zwalnia
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» O rzeczach dziwnych w skałach zastanych...

rasta 14 wrz 2006 - 12:44:03

Re: O rzeczach dziwnych w skałach zastanych...

Indian 14 wrz 2006 - 13:43:07

Re: O rzeczach dziwnych w skałach zastanych...

rasta 14 wrz 2006 - 14:19:04

Re: O rzeczach dziwnych w skałach zastanych...

Anonim 14 wrz 2006 - 13:45:07

Re: O rzeczach dziwnych w skałach zastanych...

mumu 14 wrz 2006 - 22:29:39

Re: O rzeczach dziwnych w skałach zastanych...

zwiastun 15 wrz 2006 - 02:49:13

Re: O rzeczach dziwnych w skałach zastanych...

Zeus 15 wrz 2006 - 15:40:33



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty