Re: psychozabawa-test na cwaniactwo

19 lis 2002 - 10:35:03
A co robimy z wypalonymi na "czarno" plytami CD? Albo grami komputerowymi? Widze ze dyskusje na temat moralnosci jak zwykle zaczynaja nas wyprowadzac na manowce. To co dla jednych jest czarne bedzie dla innych (mam nadzieje nielicznych) biale a juz dla wielu na pewno szare. Kapitalistow okradac mozna, glupie przepisy obchodzic to obowiazek inteligentnego czlowieka? A co z tymi przepisami ktore uwazamy za glupie bo calej prawdy o ich pochodzeniu nie znamy? Widzial ktos z was doroslego mezczyzne placzacego ze swoja zona jak dzieci bo im wlasnie 40 krow, dobytek calego zycia na odstrzal prowadza bo podobno wsciekle? No wlasnie, a taki filmik szkoleniowy pokazuja celnikom z Nowej Zelandii zeby zlosliwie polskim Lojantom kabanoski odbierali!
Albo taka sytuacja: lata 80, kontrola celna na lotnisku w Warszawie, samolot z Tajlandii. 3 Chlopcow cieszy sie ze tych "debili" celnikow przechytrzyli i udalo im sie przemycic po ananasie dla rodzinki ktora taki owoc to tylko z obrazkow zna. Przysluchujacy sie ich dyskusji starszy pan zwraca im uwage: Chlopcy, wy byliscie przed wyjazdem na te swinstwa ktore laza po tych ananasach szczepieni, wasze rodziny nie, czy wiecie czym to grozi? Zaklopotanie, zrozumienie i typowa reakcja: okej, to sprzedamy! Pare razy w zyciu zdarzylo mi sie ze to co dla mnie bylo jeszcze dopuszczalne bylo dla innych oburzajace a ja bylem przekonany ze swietych udaja a sami napewno kradna albo jeszcze gorzej. Dopoki ja nie spotkalem sie z takimi ktorzy byli dla mnie nie do przyjecia.
Wychowawcza rola spoleczenstwa .Bo wszystkiego nas mama i tata za cholere nie naucza. I dlatego mi sie to forum podoba bo sie zawsze musisz liczyc z tym ze cie ktos "zjebie jak bura suke" i przy okazji paru "cwaniaczkom" oczy otworzy ze jest problem.
Pozdrawiam
PS. Powyzsze to nie z nudow, wspinam sie od ponad 20 lat, ostatnio w niedziele, dzisiaj o 12 ide na trawersy, w czwartek na sile maxymalna , i robi mi to wszystko "spass" i "fun".
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

psychozabawa-test na cwaniactwo

raku 19 lis 2002 - 01:09:19

Re: psychozabawa-test na cwaniactwo

Bi 19 lis 2002 - 09:49:56

» Re: psychozabawa-test na cwaniactwo

Manu 19 lis 2002 - 10:35:03

Re: psychozabawa-test na cwaniactwo

? 19 lis 2002 - 14:28:35

Re: psychozabawa-test na cwaniactwo

Bond 19 lis 2002 - 15:27:55

Re: psychozabawa-test na cwaniactwo

ben moon 19 lis 2002 - 15:35:45

Re: psychozabawa-test na cwaniactwo

a fe 19 lis 2002 - 17:36:06

Re: psychozabawa-test na cwaniactwo

mumery 19 lis 2002 - 17:59:54

Re: psychozabawa-test na cwaniactwo

wiem kim jestes 20 lis 2002 - 01:41:45

Re: psychozabawa-test na cwaniactwo

Harry w Kittlu 20 lis 2002 - 11:43:32

Re: psychozabawa-test na cwaniactwo

a 21 lis 2002 - 06:31:10

Re: psychozabawa-test na cwaniactwo

Harry w Kittlu 21 lis 2002 - 16:25:21



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty