Rysa Kordysa

mp3
20 paź 2011 - 18:05:56
Witam.
Mam pytanie odnośnie Rysy Kordysa na Zawratowej Turni.
Czy można się tam przyzwoicie przyasekurować z haków, kości i friendów, czy potrzebnych jest sporo igieł do traw? Pytam, bo pod koniec zeszłego sezonu podczas wycofu zostawiłem parę igieł i zostały 3, a nie zdążyłem jeszcze dokupić;/
Zdaję sobie sprawę, że trudności to tylko II, więc teren praktycznie turystyczny, ale warunki są jeszcze mocno niepewne i parę razy byłem już zaskoczony tym, że przy złych warunkach na II-III trzeba było powalczyć;) Drogę wybrałem z racji na jej dosyć wysokie położenie jak na Halę(może nie będzie błota).

Czy znacie jeszcze jakąś drogę, na której jest dobra asekuracja z wymienionego szpeju, a nie jest wymagająca i jest nadzieja że już da się zadać? Chodzi mi o drogi przynajmniej 200 metrowe, a nie Kocioł Kościelca itp. Może Żebro Czecha?
Wiem, że było już dużo tematów odnośnie tych dróg, ale nie pytam o trudności, czy przebieg tylko o asekurację.
Będę wdzięczny za pomoc. Przy okazji zachęcam do ruszenia się w Tatry, bo wygląda na to, że koło soboty będzie nieźle. A sezon już otwarty;) [www.kw.warszawa.pl]
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Rysa Kordysa

mp3 20 paź 2011 - 18:05:56

.

dr know 21 paź 2011 - 08:05:01

Re: Rysa Kordysa

burlan 21 paź 2011 - 21:57:14

Re: Rysa Kordysa

mp3 23 paź 2011 - 17:16:03



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty