Re: prawy Puskas na pd Kieżmarskiego

pit
08 sie 2008 - 17:10:38
Hej,

Prawde powiedziawszy nie wiem dlaczego twierdzisz ze jest zle wrysowana skoro mnie sie wydaje ze na tatry.nfo.sk i kw.warszawa.pl ich linie sie w zasadzie pokrywaja z tym malym wyjatkiem ze u Slowakow sa zaznaczone dodatkowe warianty :)

Robilem Puskasa bodaj rok czy dwa temu i chyba mielismy oba zdjecia, nie jestem pewien ale bezposrednio kierowalismy sie chyba fotka z kw.warszawa.pl i mimo to nie pamietam zadnych watpliwosci ani problemow orientacyjnych. Z tego co pokazuja zdjecia to Lipka leci dosc na lewo, zwlaszcza w gornej czesci nawet ten "lewy" wariant Puskasa odbija mocno na prawo.

Byla tu jakis czas na forum dyskusja n/t Birkenmajera i Lipki - z niej bodaj wynikaloby ze to warianty tych drog moga miec wspolne odcinki lub sie przecinac, co sugerowaloby ze pomylenie Puskasa z Lipka jest raczej wykluczone - byloby to mocno trudne ze wzgl. na dzielacy je dystans. No ale nie robilem Lipki wiec nie chce sie wymadrzac ;-)

W zwiazku z tym wszystkim raczej nie mam zadnych watpliwosci czy szlismy wlasciwa droga - droga leci caly czas logicznie w bezposredniej okolicy prawej depresji (jak wskazuje jej nazwa) teren jest ewidentnie chodzony, sa jakies stale przeloty, konczy sie tuz przy koncu rampy... Moze wiec jednak robiles Puskasa?;-)

Co do moich wrazen to calkiem ladna droga, raczej mocniejsza niz podawane przez Slowakow V, skala lita. Niestety nie pamietam dokladnie szczegolow - ostatnio troche mi sie niektore drogi juz zlewaja i mieszaja a nie chce wymyslac ;-)

pozdr



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2008-08-08 17:12 przez pit.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

prawy Puskas na pd Kieżmarskiego

adamniemalysz 08 sie 2008 - 08:58:47

» Re: prawy Puskas na pd Kieżmarskiego

pit 08 sie 2008 - 17:10:38

Re: prawy Puskas na pd Kieżmarskiego

adamniemalysz 08 sie 2008 - 17:53:50

Re: prawy Puskas na pd Kieżmarskiego

pit 09 sie 2008 - 10:05:47

Re: prawy Puskas na pd Kieżmarskiego

Glower 09 sie 2008 - 13:43:10

Re: prawy Puskas na pd Kieżmarskiego

pit 09 sie 2008 - 17:23:07

Re: prawy Puskas na pd Kieżmarskiego

Glower 10 sie 2008 - 13:50:25



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty