Re: Motyka na Malym Kolowym

tjn
19 wrz 2005 - 09:37:49
Wotam po tygodniu w deszczowo-snieznych Tatrach (choc pogody na szczescie tez troche bylo..:-))


pit Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A ja bylbym wdzieczny za Twoja relacje... :) Tez
> jestem ciekaw- juz od dawna wybieram sie na ta
> droge i zawsze konczy sie na czyms innym :)))

Niestety u mnie i tym razem bylo podobnie - liczylem ze bede mial troche czasu ale podejscie do Jastrzebiej z poteznymi worami wybralo nas dokumentnie tak ze jedyne co zdazylem zrobic to przygladnac sie w miare dokladnie tej drodze - robilem nawet zdjecia ale... niestety spoczywaja teraz razem z aparatem pod Dzika Turnia..:-((((

W kazdym razie potwierdza sie chyba to co piszecie - dol faktycznie wydaje sie kruchy ale gora (zwlaszcza przewiniecie na filar) wyglada swietnie... Tak ze droga chyba naprawde warta odwiedzenia niezaleznie od jej historycznego znaczenia - no ale to juz chyba raczej nie w tym roku bo na razie wyzej zima...

A przy okazji mam pytanie - byc moze banalne ale... :-)) otoz interesuje mnie czy jest jakies proste zejscie z Jastrzebiej Turni do dol Jastrzebiej - pytam bo jakos zawsze wydawalo mi sie ze najszybciej schodzi sie do Jagniecej a tydzien temu spotkalismy na trawersie Jastrzebia-Dzika Slowakow wlasnie wracajacych po zrobieniu drogi na JT.

pzdrw
T


Podziel się:
Temat Autor Wysłane

Motyka na Malym Kolowym

tjn 09 wrz 2005 - 10:08:43

Re: Motyka na Malym Kolowym

pit 09 wrz 2005 - 16:10:36

» Re: Motyka na Malym Kolowym

tjn 19 wrz 2005 - 09:37:49

Re: Motyka na Malym Kolowym

GG 10 wrz 2005 - 20:37:45

Re: Motyka na Malym Kolowym

LEMAHASTA 12 wrz 2005 - 11:49:15

Re: Motyka na Malym Kolowym

GG 12 wrz 2005 - 21:18:36

Re: Motyka na Malym Kolowym

martini 12 wrz 2005 - 14:50:56



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty