Są wstępne dane nt. stanu konta Fundacji po tegorocznym 1%

12 cze 2006 - 21:55:57
Wiadomo, że na koncie Fundacji jest aktualnie ok. 210.000,- PLN. Trwa księgowanie (potrzeba na to ok. 2 tygodni, bowiem z banku nadeszło łącznie sto kilkadziesiąt stron dokumentacji). Większość wpłat została dokonana na subkonto "Śmigło" - wedle szacunków Jurka Natkańskiego może być to ok. 140-170 tys. zł.

Na przełomie czerwca/lipca planowane jest posiedzenie zarządu Fundacji podczas którego otrzymamy pełne podsumowanie, oraz podejmiemy pierwsze decyzje dotyczące wydatkowania zgromadzonych środków.

TOPR już zastanawia się nad tym, na co przeznaczyć pieniądze z akcji "Śmigło". Wiadomo już, że uszkodzony silnik Sokoła został wyremontowany w ramach gwarancji, a w każdym razie nie ma już problemu finansowania tej sprawy. Wiadomo też, że w tym roku konieczny będzie remont wyciągarki zainstalowanej na pokładzie helikoptera - koszt ok. 300.000,- zł., i być może właśnie na to pójdą nasze pieniądze, jeśli nie zostanie wyłoniony sponsor strategiczny, który sfinansowałby całość inwestycji. O decyzjach TOPR i zarządu poinformujemy za kilka tygodni.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Są wstępne dane nt. stanu konta Fundacji po tegorocznym 1%

Jacek - org. 12 cze 2006 - 21:55:57Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty