Re: Uwaga z nową akcją

21 lut 2004 - 18:49:52
Dziadku, jak dzis nie przesle listu to kontaktujcie sie z foczusiem (poinformuje go jak cos). Ja wyjezdzam ze Sloweni (w ktorej teraz sziedz;/) w okolice Abu Ballas, wiec przez dlugi okres moze mnie nie byc na forum (nie sadze zeby byl tam jakis prad hehehe). Jak wroce dam o sobie znac. Jesli mialam komus cos wyslac a dzis tego nie dostanie to niech dopisze zakonczenie (;)) lub jesli chodzi o zdjecia jakie mialam slac to niech pisze do Dzika, bo mu troche przeslalam. Mam nadzieje, ze akcja sie uda!! - znaczy, ja to wiem ;) Jak wroce napewno sie odezwe. Informuje was tak nagle, gdyz mialam wyjezdzac 4 dni temu, ale wszystko zostalo odwolane. Dopiero teraz sie dowiedzialam, ze jednak Abu Ballas zostanie zaliczone (w pewnym rodzaju tego slowa znaczeniu :))...

Co do masowych postow: pamietajcie, zeby ich nie rozloscic. Jesli chodzi o politykow: nie lepiej napisac oficjalny list i go wyslac? (np. podpisany przez "wielka trojke", ktora by sie imiennie podpisala jako przedstawiciele Brytanow)? Jakby nie dawali znaku zycia, to ponawiac listy, az by im sie znudzilo, jednak powtarzam: nie wysylac masowo listow - to nam zaszkodzi, nie potraktuja nas powaznie.

Co do "wielkiej trojki" - na wzglad, ze moge sie niezalapac na wybieranie Wielkich (;)) oddaje moja glosy teraz: Icefall, ocekerax, darek. Jak ktos z nich zrezygnuje (lub na odwrot) to glosuje na: odzefosa i na turbo

z goralskim pozdrowieniem kotecek_16
P.S. Mam nadzieje, ze zadne skorpiony, weze, ani jadowite pajaki mnie nie pozjadaja hihihi - jesli przezyje to sie spotkamy na forum :D :D


Nie patrzcie na bledy jesli owe sa, bo nie czytalam mojej wiadomosci :D :D



-----------------------------------------------------------------
Dane do wpłat na helikopter dla TOPR:
TOPR ul.Piłsudskiego 63 A, 34-500 Zakopane
BPHPBK oddział Zakopane
84106000760000330000246688
z dopiskiem AKCJA BRYTAN DLA TOPR
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

Uwaga z nową akcją

dziadek 21 lut 2004 - 16:20:54

» Re: Uwaga z nową akcją

kotecek_16 21 lut 2004 - 18:49:52

Re: Uwaga z nową akcją

sfpl.pl 21 lut 2004 - 18:54:22

Re: Uwaga z nową akcją

sfpl.pl 21 lut 2004 - 19:05:44

Re: Uwaga z nową akcją

foczuś 21 lut 2004 - 20:48:54

Re: Uwaga z nową akcją

ocekerax 21 lut 2004 - 20:52:58

Re: Uwaga z nową akcją

foczuś 21 lut 2004 - 20:56:17

Re: Uwaga z nową akcją

odzefos 21 lut 2004 - 21:07:26



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty