Założenia

19 lut 2004 - 17:25:27
Do głowy przychodzą mi jeszcze podstawowe tezy akcji, o których by trzeba pamiętać. Może to nie jest wszystko - to to uzupełnicie - ale sprawy wydają mi się ważne bo akcja może być "torpedowana" przez pesymistów.

Proponuję:

1.Jako Komitet oficjalnie nie atakować MSWiA - zostawić furtkę otwartą. Nie chcemy zastępować Państwa. Ratownictwo w Tatrach leży w gestii MSWiA. Minister Janik helikopter obiecał - no ale skoro nie dał rady - to my pomożemy - a jak teraz Minister Oleksy będzie chciał się dorzucić to proszę bardzo. (było na forum - niech dadzą ileś procent)

2. Uważąm, że brytan jako brytan na MSWiA może robić ostre naciski.

3.Na pewno pojawi się zarzut, że na utrzymanie i eksploatację nowego helikoptera nie będzie pieniędzy - więc po co się szarpać na kupowanie nowego śmigła. DLATEGO tak ważna jest ZMIANA USTAWY - która dałaby stałe źródło dochodów TOPRowi. Wydaje się, że do akcji społecznego nacisku na ustawodawców musicie powołać osobny sztab sieciowych zadymiarzy, którzy wejdą na wszystkie listy dyskusyjne, zmotywują ludzi i organizacje do robienia mailingu (pisał o tym admin).

Z biletów TPN powinno iść 20 % na TOPR lub jedna złotówka.

To tyle
Pozdrawiam

ps. Mam jeszcze marginalny pomysł do wątku "gdzie uderzać". Oprócz zbiórek powinna być możliwość przesłania pieniędzy SMSem, wybierając odpowiedni numer - koszt połaczenia np.5 zł szedł by na śmigło - numer powinien być na plakatach i wszystkich możliwych stronach www. A PONIEWAŻ PLUS jest sponsorem TOPR - to powinniście to załatwić błyskiem ciupagi. Dzwoniący, entuzjaści topr, mogli by korzystać z tej formy wielokrotnie w ciągu roku, w zależności od zasobności portfela.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Założenia

artur hajzer 19 lut 2004 - 17:25:27

Re: Założenia

Dzik 19 lut 2004 - 17:30:00

Re: Założenia

kotecek_16 19 lut 2004 - 18:04:39

Re: Założenia

dziadek 19 lut 2004 - 18:47:01

Re: Założenia

kotecek_16 19 lut 2004 - 18:51:11

Re: Założenia

Orzel 19 lut 2004 - 19:11:50

Re: Założenia

Paweł_G 19 lut 2004 - 19:27:13

Re: Założenia

dziadek 19 lut 2004 - 19:31:59

Re: Założenia

kotecek_16 19 lut 2004 - 19:35:29



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty