Re: Buty Meindl air revolution 5.3

22 sie 2012 - 11:19:29
Wiem Mnietku, miałem kiedyś Bolero - ogólnie chujowy. "ford gówno wort", takie śląskie porzekadło.
3.1 od 5.3 różnią się bardzo niewiele kwestia preferencji w zastosowaniu/przeznaczeniu, również w cenie.
Twoja uwaga zatem dla mnie ma znamiona chybionej.

5.3
[www.meindl.pl]
3.1
[www.meindl.pl]

Około 2005 roku gdy system AR wszedł do masowej produkcji, seria jako nowość miała więcej modeli różniacych się detalami. model, który posiadam miał oznaczenie AR 3.1 GTX, obecnie AR 3.1 bez tego GTX, bo wszystkie są z membraną. Wówczas w ofercie był też but nie GTX tylko jakiś tam fokus czy inny hebel:-}. Niestety (a raczej stety:) w tej chwili nie sprawdzę jakie dokładnie, bo zamiast siedzieć w skałkach i się realizować, siedzę w stolycy i udowadniam, że nie jestem wielbłądem, choć tak na prawdę mi to lotto. Chciałem jedynie pomóc Mamutowi w podjęciu ewentualnej decyzji.
Zadziwiające, że każdy watek dotyczący butów na forum wzbudza niemal zawsze kontrowersje.
A swoją drogą Mnietku nie chciałoby ci się wpaść na kilka wątków w których nawet fajni goście pierdolą bez sensu (tylko cytat z rysunku Mleczki) - nie chciałem być złośliwy i nawet mogłem się powstrzymać w przeciwieństwie do ciebie, ale nie chciałem.
..dobra idę ładować, do widzenia sie z państwem!
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

Buty Meindl air revolution 5.3

Mammoth 21 sie 2012 - 20:08:13

Re: Buty Meindl air revolution 5.3

darkman 21 sie 2012 - 20:57:34

Re: Buty Meindl air revolution 5.3

Mnietek 22 sie 2012 - 10:17:28

» Re: Buty Meindl air revolution 5.3

darkman 22 sie 2012 - 11:19:29



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty