Re: [Liny] Prośba o pomoc w szybkim wyborze lliny (rabat 35% tylko do piątku włącznie) ...

08 mar 2012 - 21:31:11
jawoor Napisał(a):
> wypierdaalaj na ngt

Wystawiasz sobie wspaniałe świadectwo.
Brak kultury ewidentny - zachowanie typowe dla zakompleksionego prostaka.
Jeżeli nie potrafisz zrozumieć dlaczego mój wątek jest zduplikowany, niezbyt dobrze świadczy to także o Twojej inteligencji.

Napisałem poprzednią wiadomość w złym dziale i gdy ktoś zwrócił mi na to uwagę ("Jest też coś takiego jak forum sprzętowe, tam chyba temat zdecydowanie lepiej pasuje", odpowiedziałem "Rzeczywiście postawiłem wątek w niewłaściwym miejscu, zaraz to poprawię".
Nie miałem możliwości przeniesienia wątku do innego działu, tamten więc zakończyłem i napisałem nową wiadomość w dziale tym razem odpowiednim.
Następnie administrator przeniósł moją wiadomość do działu "wspinanie" ("Ten wątek został przeniesiony. Zostaniesz przeniesiony do jego aktualnej lokalizacji") i pojawiła się zduplikowana wiadomość o różnych tematach. Proste ...

Cieszę się, że kilka osób postanowiło pomóc osobie zielonej w temacie sprzętu (którą jestem) - dziękuję.
Każdy kiedyś zaczynał, nikt nie zna się na wszystkim od razu.
Przeczytałem sporo wątków na temat doboru lin, ale poprosiłem doświadczone osoby o podpowiedź, sugestię w temacie "który _z dostępnych dla mnie_ modeli jest wart zainteresowania" bo czasu na decyzję i zakup mam bardzo niewiele, a w żadnym z przeczytanych przeze mnie wątków nie znalazłem informacji o komplecie lin, które mogę wziąć pod uwagę.
Gdybym miał na to 3 tygodnie, na spokojnie szukałbym dalszych informacji o różnych modelach lin - ale o promocji dla mojej firmy dowiedziałem się dopiero co ... jutro się kończy i nie mam wiele czasu na namysł.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

[Liny] Prośba o pomoc w szybkim wyborze lliny (rabat 35% tylko do piątku włącznie) ...

Jablecznik 08 mar 2012 - 15:40:13

Re: [Liny] Prośba o pomoc w szybkim wyborze lliny (rabat 35% tylko do piątku włącznie) ...

Warchoł 08 mar 2012 - 16:00:25

Re: [Liny] Prośba o pomoc w szybkim wyborze lliny (rabat 35% tylko do piątku włącznie) ...

Jablecznik 08 mar 2012 - 18:53:20

Re: [Liny] Prośba o pomoc w szybkim wyborze lliny (rabat 35% tylko do piątku włącznie) ...

one 08 mar 2012 - 19:17:32

Re: [Liny] Prośba o pomoc w szybkim wyborze lliny (rabat 35% tylko do piątku włącznie) ...

jawoor 08 mar 2012 - 21:15:32

» Re: [Liny] Prośba o pomoc w szybkim wyborze lliny (rabat 35% tylko do piątku włącznie) ...

Jablecznik 08 mar 2012 - 21:31:11

Re: [Liny] Prośba o pomoc w szybkim wyborze lliny (rabat 35% tylko do piątku włącznie) ...

Juliette 08 mar 2012 - 23:55:40

Re: [Liny] Prośba o pomoc w szybkim wyborze lliny (rabat 35% tylko do piątku włącznie) ...

Jablecznik 09 mar 2012 - 08:14:36

Re: [Liny] Prośba o pomoc w szybkim wyborze lliny (rabat 35% tylko do piątku włącznie) ...

mloskot 09 mar 2012 - 11:17:31

Re: [Liny] Prośba o pomoc w szybkim wyborze lliny (rabat 35% tylko do piątku włącznie) ...

jawoor 08 mar 2012 - 23:38:15

Re: [Liny] Prośba o pomoc w szybkim wyborze lliny (rabat 35% tylko do piątku włącznie) ...

Gunio 09 mar 2012 - 17:38:42

Re: [Liny] Prośba o pomoc w szybkim wyborze lliny (rabat 35% tylko do piątku włącznie) ...

Juliette 09 mar 2012 - 20:54:14

Re: [Liny] Prośba o pomoc w szybkim wyborze lliny (rabat 35% tylko do piątku włącznie) ...

grubyilysy 10 mar 2012 - 12:02:51

Re: [Liny] Prośba o pomoc w szybkim wyborze lliny (rabat 35% tylko do piątku włącznie) ...

Jablecznik 12 mar 2012 - 19:58:01



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty