Re: Vaude Crystal Rock 30+5 Womens

06 sie 2010 - 14:16:26
Sorry bardzo kolego dominik, ale Twoja opinia jest totalnie z dupy wzięta.

Pytanie jest dość konkretne - marka, model.
Ty tu sobie tymczasem przyszpaniłeś (bo tak chyba trzeba to nazwać) posiadaniem dwóch plecaków z totalnie innej linii (Gallery i Wizzard to praktycznie to samo, zmienia się tylko litraż: 30+5 Gallery i 24+4 Wizzard oraz system nośny; w zależności od nazwy AIR z plecami na siatce dystansującej oraz VENT na poduszkach nośnych) i na podstawie, że VAUDE ogólnie jest OK (posiadanej na podstawie plecaków do wszystkiego (czyli i do niczego), kolega mloskot ma sobie kupić inny plecak - a nawet nie on, tylko kobieta będąca bliższą lub dalszą znajomością mloskota.

Kolego mloskot - mam ten plecak właśnie przed oczami. Niczego sobie, bardzo ładniy czerwony wór. Niestety nie powiem Ci o nim nic ponad to co znalazłeś w katalogu.

Plecak ma system FLASH, który według niektórych, jest zawodny.

[www.wspinanie.pl]

Mnie się nie zdarzyło mieć Klienta narzekającego na ten element. Ogólnie patrząc marka VAUDE cieszy się dużym zainteresowaniem i zaufaniem.
Plecaki z damskimi rozwiązaniami są jednak w mojej opinii trochę przekombinowane, przez co często bywa tak, że coś co powinno im służyć (wg katalogu) w rzeczywistości przeszkadza. Nie pozostaje więc nic innego jak wybrać się do przymiarki, obciążyć go tak do 5-7kg i sprawdzić jak się sprawy mają. Bo plecy, plecom nie równe.

Często jest tak, że Klientki wybierają jednak męskie plecaki, nie zważając na udogodnienia dane przez producentów specjalnie dla nich.

Patrząc na pozostałe elementy wykonania, seria damska w niczym nie różni się od męskiej, a skoro nie zdarzyło mi się mieć z męskimi plecakami problemów (MagicRock, ExpeditionRock, SteepRock, IceRock, BasicRock) stawiam, że i z damskimi nie będzie problemów.

W kwestii komfortu musi się już wypowiedzieć jakaś użytkowniczka :)

Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia.

SJ Lec
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

Vaude Crystal Rock 30+5 Womens

mloskot 04 sie 2010 - 13:27:58

Re: Vaude Crystal Rock 30+5 Womens

dominik-miszkielo 04 sie 2010 - 23:14:08

Re: Vaude Crystal Rock 30+5 Womens

mloskot 06 sie 2010 - 01:07:52

» Re: Vaude Crystal Rock 30+5 Womens

Sziszecki 06 sie 2010 - 14:16:26



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty