Podziękowania

26 lis 2004 - 10:54:54
Moja kadencja w PZA dobiegła końca. Za chwilę wsiądę w samochód i pojadę rozliczyć się z tego, co zrobiłem, i wyznaczyć kolejny Zarząd.

Chciałbym podziękować tym wszystkim z Was, którzy docenili moje wysiłki mające na celu przekazanie Wam wiedzy o sytuacji w pezecie, naszej pracy, pomysłach, sukcesach i porażkach. Był to dla mnie okres ciekawy, ale trudny i tym bardziej doceniałem każde słowo poparcia czy sympatii. Zapewniam Was, że doceniałem też każdą merytoryczną krytykę, a nad wieloma uwagami zastanawiałem się bardzo długo. Spędziłem na tym forum sporo czasu – z punktu widzenia mojej rodziny i firmy stanowczo za dużo – ale mam nadzieję, że trochę wniosłem do Waszej wiedzy i oceny całej tej skomplikowanej struktury, jaką jest nasz związek.

Dziękuję też wszystkim kolegom, którzy bezpośrednio spotykali się ze mną i z Piotrkiem Xięskim przy otrzymywaniu dofinansowań. Dziękuję im za to, że rozumiejąc nasze wymagania ułatwiali nam pracę i za to, że pracowaliśmy w prawdziwie koleżeńskiej atmosferze zaufania i szacunku. Brzmi to patetycznie, ale tak właśnie było. Tam gdzie w grę wchodzą pieniądze, bardzo łatwo o konflikty, żale czy zarzuty. Tego udało się nam uniknąć i jest to dla mnie źródłem dużej satysfakcji.

Jutro wybierzemy nowy zarząd. Nie będzie miał łatwej pracy, a parę spraw z pewnością ulegnie istotnym zmianom. Bądźmy dla nich życzliwi i przychylni, bo będzie im to potrzebne.

Pozdrawiam,

paszcz
Artur Paszczak
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Podziękowania

Artur Paszczak 26 lis 2004 - 10:54:54

Re: Podziękowania

artur hajzer 26 lis 2004 - 11:05:50

Re: Podziękowania

Jacolelcap 26 lis 2004 - 21:21:33

Re: Podziękowania

jano 26 lis 2004 - 11:30:45

Re: Podziękowania

Bartold 26 lis 2004 - 13:03:18

Re: Podziękowania

ROCKDUDE 26 lis 2004 - 16:43:27

Re: Podziękowania

pit 26 lis 2004 - 19:00:27

Re: Podziękowania

andrzej 27 lis 2004 - 01:47:53

Re: Podziękowania

Przemo 29 lis 2004 - 09:53:36



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty