Re: Starosta i dzik na tacy

11 wrz 2004 - 07:20:43
Ja tam z poczatku bylem lekko zbulwersowany i poirytowany zachowaniem kolegow Starosty i Dzika - lecz po pewnym czasie zaczalem miec niezly ubaw z ich postow. Co prawda niektore posty byly wyjatkowo oblesne i jesli wymienieni wyzej osobnicy posluguja sie na codzien tak plugawym wyrazaniem swoich mysli to nalezy wspolczuc im najblizszym i tym dalszym znajomym. Ja tam wyznaje ze nie samym wspinaniem powinien czlowiek zyc - co wcale nie oznacza ze poza wspinaniem powinien czlowiek jebac czlowieka - przy czym slowo jebac nalezy rozumiec w sensie werbalnym a nie stricto fizycznym. Problem polega na tym - aby nie przekraczać pewnych granic w jebaniu kogoś - bo jesli ktos ze znajomych nazwie mnie przykladowo "chujem" to ja dobrze wiem ze tak naprawde to moge sie czuc takim quasi-chujem tzn. chujem - ale nie w sensie doslownym tego znaczenia - malo tego - takie nazwanie mnie przez znajomego czasem nosi tez akcenty pozytywne.
Nie wiem zatem - czy wymienieni osobnicy wyzywajac kogos mieli tak naprawde w glebi serca quasi-wyzywiska czy wyzwiska w sensie doslownym - bo jesli mieli na mysli wyzwiska doslowne to sa zwyklymi ch.... godnymi pogardy a jesli nie mieli na mysli znaczen doslownych to sa w moim mniemaniu zdrowo "walnieci" w pozytywnym tego slowa znaczeniu.
Koniec wywodow bo ocena jest trudna - trudno tutaj mowic o jakichkolwiek znajomych skoro to osby "znajome" tylko z przestrzeni wirtulanej.

Na koniec cytat:
"Tak bardzo sie wkurwiasz kiedy ja przeklinam
Krew cie zalewa i cieknie ci slina
A ja chce ci powiedziec jak bardzo sie mylisz
bo nie ma brzydkich slow
sa tylko brzydkie mysli...."

D.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

Starosta i dzik na tacy

melvis vel h(w)k 10 wrz 2004 - 16:16:22

Re: Starosta i dzik na tacy

gruby 10 wrz 2004 - 17:25:38

Re: Starosta i dzik na tacy

kolega vorka 10 wrz 2004 - 18:08:11

Re: Starosta i dzik na tacy

Gunio 10 wrz 2004 - 21:48:21

» Re: Starosta i dzik na tacy

RIEMMANN27 11 wrz 2004 - 07:20:43

Re: Starosta i dzik na tacy

Cez 11 wrz 2004 - 08:36:46

Re: Starosta i dzik na tacy

RIEMMANN27 11 wrz 2004 - 08:39:25

Re: Starosta i dzik na tacy

Cez 11 wrz 2004 - 08:44:07

Re: Starosta i dzik na tacy

maja 16 wrz 2004 - 11:40:03

Re: Starosta i dzik na tacy

Chanix 13 wrz 2004 - 20:08:30



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty