Re: Represje

20 paź 2022 - 10:20:12
Dzień dobry, jeżeli flaga jest faux pas to jak zakwalifikować postępowanie kogoś, kto manifestując swój sprzeciw wobec jej obecności rzuca pochodnią? Rzucił, niestety żle obliczył trajektorię i spłonęło mieszkanie poniżej. Dmowski niech spoczywa w spokoju; jest ceniony ale i jemu niektórzy zarzucają to i owo a już kompletnie nie obchodzi mnie z kim sypiał i w jakiej pozycji--mam tylko nadzieję, że wszystko działo się za obopólną zgodą a partner (-ka) mieli więcej niż 15 lat, chociaż wtedy chyba nie przywiązywali do tej kwestii takiej wagi. Niepokoi mnie natomiast określenie ''biała cywilizacja'' i potem znak zapytania. Żyjemy w trzeciej dekadzie XXI wieku-- ( jak ten czas szybko leci !) a cywilizacja jest jedna--właśnie ''cywilizacja XXI wieku'' i kolory są tu zbędne. Były kiedyś inne cywilizacje. Niektórym ''biali ludzie'' sporo zawdzięczają do zagłady innych wybitnie się przyczynili, więc nie ma się czym szczycić, przeciwnie, minione ( i współczesne) konflikty pokazują, że nie jesteśmy aż tak bardzo ''ucywilizowani''. Na koniec życzę wszystkim--białym, czarnym, tęczowym i ciapatym, żebyśmy dożyli czasów gdy policja bardziej kierować się będzie zdrowym rozsądkiem i logiką niż procedurami--(przypadek babci Kasi!). L.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

Represje

Edgar Nevermore 18 paź 2022 - 16:00:44

Re: Represje

burlan 18 paź 2022 - 17:59:29

Re: Represje

gl 18 paź 2022 - 19:25:30

Re: Represje

SPLech 18 paź 2022 - 19:23:24

Re: Represje

Edgar Nevermore 19 paź 2022 - 13:26:34

» Re: Represje

SPLech 20 paź 2022 - 10:20:12

Re: Represje

Anonim 18 paź 2022 - 20:15:16



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować