zaprawde powiadam wam, liczy sie tylko prawda!

20 wrz 2006 - 09:59:50
"W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo."
J.K. 10.2005

"Dla mnie raz dane słowo jest święte i sądzę, że dla koalicjantów także." powiedział Jarosław Kaczyński.
"Życie Warszawy", 10 lipca 2006

"Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski, dużo większy niż ten austriacki."
Jarosław Kaczyński, 2002.11.15, Trójka

W "Głosie Wybrzeża" z 18 i 22 czerwca 2003 r. opublikowano wywiad z panem posłem Jarosławem Kaczyńskim. Powiedział on:
"Samoobrona jest tworem byłych oficerów służb bezpieczeństwa. Mój brat, który był ministrem stanu do spraw bezpieczeństwa,
dostał raport, z którego wynikało, że grupa byłych oficerów SB założyła Związek Zawodowy 'Samoobrona'˝. I dalej czytamy: ˝To
formacja używana do osłony tyłów tego całego układu i ochrony tego nieporządku, który jest w kraju, i jednocześnie
korzystająca z tego nieporządku. To są ludzie, którzy nabrali kredytów i chcą żyć jak przedsiębiorcy, a mają kwalifikacje do
kopania rowów".

W serwisie PAP-u z 2004.03.25, Jarosław Kaczyński potwierdził:
"Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną. Uważam, że mam dowody na potwierdzenie moich słów i w odpowiednim
momencie je przedstawię".

Jarosław Kaczyński, 2004.02.16, PR3:
"My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy, bo proszę
zauważyć, że kolejne takie rządy w Polsce jak te, które mamy obecnie, albo te które były w poprzedniej kadencji i mamy do
czyniena z Samoobroną przy władzy i naprawdę z nieszczęściem dla naszego kraju."

Jarosław Kaczyński, 22 marca 2004, Czat gazeta.pl
"Ja jestem przeciwnikiem mówienia o koalicjach przed wynikiem wyborów. Mamy dwa wyraźne zakazy, które dziś obowiązują w
samorządach, a będą też obowiązywać w nowym parlamencie - SLD i Samoobrona. A dziś powinno się powiedzieć odwrotnie -
Samoobrona i SLD."

Marzec 2005 rok / antena RMF FM
RMF FM: Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia poprze ludzi mających kłopoty z prawem ?
Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy
nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS".

RMF FM: Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyby starał się o fotel marszałka jest niemożliwe?
Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper
udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest
nierealne."

Sejm IV RP, expose premiera Kaczyńskiego:
"Żadne krzyki nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne"

"budowa 3 milionów mieszkań w najbliższym czasie nie jest nierealna. Można to zrobić, a jedyną taką realną przeszkodą, nie do
przełamania jest niechęć obywateli do zakupywania mieszkań."

bez komentarza

0x41 0x56 0x45!!
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» zaprawde powiadam wam, liczy sie tylko prawda!

Freddie Chopin 20 wrz 2006 - 09:59:50

Re: zaprawde powiadam wam, liczy sie tylko prawda!

łojotok 20 wrz 2006 - 10:15:31

Re: zaprawde powiadam wam, liczy sie tylko prawda!

Freddie Chopin 20 wrz 2006 - 10:34:21

Re: zaprawde powiadam wam, liczy sie tylko prawda!

Nieustraszony Pogromca Wampirow 20 wrz 2006 - 10:25:34

Re: zaprawde powiadam wam, liczy sie tylko prawda!

smallpox 20 wrz 2006 - 12:43:10

Re: zaprawde powiadam wam, liczy sie tylko prawda!

gruby 20 wrz 2006 - 14:27:04

Re: zaprawde powiadam wam, liczy sie tylko prawda!

IonTichy 20 wrz 2006 - 14:43:58

Re: zaprawde powiadam wam, liczy sie tylko prawda!

soplica 22 wrz 2006 - 22:31:37

Re: zaprawde powiadam wam, liczy sie tylko prawda!

dr know 25 wrz 2006 - 09:38:24

Re: zaprawde powiadam wam, liczy sie tylko prawda!

seler 25 wrz 2006 - 18:37:10



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty