Wyborowy autorytet

05 wrz 2006 - 15:45:45
Znany milosnik wszystkiego co Wyborowe, w tym takze Gazety, Jacek Kuron w swojej ksiazce "Spoko! czyli kwadratura koła" z 1992 roku opisuje pewna dziewczyne. Nazywa ja Śliczną. To bardzo ladnie.
Twierdzi takze, nie majac zadnych ku temu danych i dowodow, ze byla agentka SB. To juz troche mniej ladnie.
Ostatnio historie podłego opluwania Ślicznej i wysmiewania pikiet Solidarnosci przeciwko piciu wódki opisywala Gazeta Polska.
Kuron byl dla Slicznej bardzo mily, az do...czasu gdy dopadl ja sam na sam. Sliczna, niestety nie byla dama i nie kazdemu dawala (damy, nie damy, nie kazdemu damy). Podobno nie lubila pijanych autorytetow. Po tym wieczorze zostala natychmiast mianowana agentka.

Nizej link do opisu Wyborowej manipulacji na tle Wyborowego zaszczucia Ślicznej, ideowej dziewczyny.


[www.zw.com.pl]


"Potwierdzałyby to również wspomnienia samego Kuronia pt. Spoko! czyli kwadratura koła BGW, Warszawa 1992, s. 172, opisujące przesłuchanie w sierpniu 1985 r.: Nagle jeden z nich [SB-eków HG] mówi do mnie: A Pan teraz wydaje jakąś Gazetę Wyborczą Wyborową poprawia drugi. Tak się składa, że o tym, że właśnie ja i że Wyborową, wiedzieli w tym momencie Jacek Fedorowicz, Jacek Maziarski, reżyser rewelacyjnych komedii Staszek Bareja, mój szwagier i Śliczna [tj. osoba podejrzewana przez J. Kuronia o współpracę z SB HG]. Przykład ten pokazuje rzetelność dziennikarzy i sposób prowadzenia przez nich dyskusji w sprawie Kuronia."


Cale szczescie, ze Medalista 100-lecia PZA i prawdomowny Adam dali odpor w sprawie czlowieka, "który nigdy oszczerstw nie rzucał"


"Zostało rzucone oszczerstwo na człowieka, który nigdy oszczerstw nie rzucał - podkreślił Michnik. Zaznaczył, że ci, którzy przyszli zapalić lampkę na grobie Kuronia przyszli w poczuciu wielkiej krzywdy moralnej, by powiedzieć "nie" dla oszczerstwa, "nie" dla kłamstwa, "nie" dla łajdactwa. Nie dajmy obrzucać się błotem, nie czyńmy z Polski rynsztoka - apelował były premier Tadeusz Mazowiecki. Wraz z nim zebrani odmówili Ojcze nasz."

"Jestem oburzony tym wszystkim, co dzieje się, co robią późno urodzeni rewolucjoniści, którzy chcą z pogardy dla człowieka uczynić cnotę patriotyczną, a z oszczerstwa metodę demokratyczną. To jest oburzające, to jest odrażające - oświadczył Kwaśniewski.

[wiadomosci.wp.pl]


Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Wyborowy autorytet

TomaszKa 05 wrz 2006 - 15:45:45

Re: Wyborowy autorytet

Vigo 05 wrz 2006 - 23:48:46

Re: Wyborowy autorytet

TomaszKa 06 wrz 2006 - 09:26:18

Re: Wyborowy autorytet

Vigo 06 wrz 2006 - 16:53:58

Re: Wyborowy autorytet

dr know 06 wrz 2006 - 17:18:12



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty