Re: Wierzejski - Biedroń [pogrom]

07 cze 2006 - 15:47:27
cheche Starosto - samo sedno - jestem zarobiony kurewsko i nie mam czasu na forum...niemniej tiwi ogladam bo napierdalam w klawiaturke w domu i jak cos włączą to nie mam czasu wstac i wyłączyć i kątem oka widzę - zatem widziałem (w przeciwieństwie chyba do reszty dyskutantów) jak pierwszy działacz na rzecz Demokracji i RÓWności w Polsce okazuje się głupkowatym błaznem w starciu z kolesiem kreowanym przez media na pierwszego faszystę IV RP....
tak tak Panowie - program był dowodem (podobnie jak ostatni Duży Format) małości lewactwa - no ale żeby to zrozumiec trza zdać maturę (swoja drogą Juri jak idzie?) - dorosnąć znaczy;-) - jestem wszak zwolennikiem przysłowia "kto za młodu nie był lewakiem ten na starość będzie łajdakiem".... (sa tu odstępstwa w obie strony rzecz jasna)

juri_25 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Starosto... Ty oglądasz tak masońską telewizję jak
> TVN?

ot i całe sedno - nie kto i co tylko zarzut ad persona...
starcie jest starcie - nawet w sodomklabie moze zdarzyć sie bójka i ktos będzie pokonany...to nie ma nic do rzeczy - oczywiście sędzia może drukować - ale każdy kto ma oczy widzi...a taki sędzia ląduje tam gdzie Gębarowski...

ml Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ale co Ty tak ciagle z tym kakalem? Jest tyle
> ciekawszych rzeczy na swiecie niz kakalo! Jest
> milion spraw na tej ziemi, ktore nie zawsze sie
> kojarza z kakalem, odbytami, wyproznianiem,
> otworami i gejami.

zdaje sie że to nie Starosta zaprosił do programu o sporej oglądalności gości z dwóch biegunów i doprowadził do debatki fejstufejs a nie wirtualnych ripost poprzez łamy usłuznych gazetek...i z tego powodu warto sie nad tym pochylić...kto nie widział niech żałuje - albo i nie? - może trwać w złudzeniach...

gkubek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ale kryptogeje i owszem.

a Tobie - wypierdalaj

pozdr
dr know
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

Wierzejski - Biedroń [pogrom]

Starosta 06 cze 2006 - 23:51:20

Re: Wierzejski - Biedroń [pogrom]

juri_25 07 cze 2006 - 00:07:41

Re: Wierzejski - Biedroń [pogrom]

ml 07 cze 2006 - 08:05:53

Re: Wierzejski - Biedroń [pogrom]

gkubek 07 cze 2006 - 11:59:36

» Re: Wierzejski - Biedroń [pogrom]

dr know 07 cze 2006 - 15:47:27

Re: Wierzejski - Biedroń [pogrom]

gkubek 07 cze 2006 - 16:31:49

Re: Wierzejski - Biedroń [pogrom]

dr buchadło 08 cze 2006 - 13:41:44

Re: Wierzejski - Biedroń [pogrom]

Starosta 08 cze 2006 - 13:50:37



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty