Od czego zaczac ?

14 lut 2004 - 14:05:12
Juz sie powtarzam, ale kurwa, moze w koncu zaskutkuje !!!

ORGANIZACJA

Ludzie, to co sie dzieje, to chaos tworczy... nieprzemyslany, nieskoordynowany, itede....

Akcja smigielko nie istniala 3 dni temu, nie robmy nic na sile, bo co najwyzej moze sie spierdolic, ustalmy jakies reguly ! To nie jest walka z czasem!!!!

Uwazam, ze trzeba zaczac od stworzenia listy osob, ktore chca brac w tym udzial (zaleznie od mozliwosci i checi, nikogo do pracy nie zmusimy) - moze jakas stronka www (ktos niech pomysli, ja sie ni ch... nie znam) forum dyskusyjne, szukanie KONKRETNYCH rozwiazan dla KONKRETNYCH problemow

I druga sprawa - organ podejmujacy decyzje - nie wiem, ustalic na forum, czacie, w glosowaniu, moze ktos sam sie zglosi (ja i tak odpadam, bo za mlody szczupak jestem, wiec nie sa to zapedy autorytarne)

Dopoki bawimy sie w to tutaj, mozemy byc "Chudym" "Dzikiem" itd. ale na zewnatrz musimy sie juz niestety opisac z nazwiska, ale nazwiska identyfikowalnego z jakas zorganizowana grupa!

Jezeli ktos ma inne zdanie - OD CZEGO ZACZAC - TO DAWAC, BO "TAKA JEST MOJA KONCEPCJA, TAK JA TO WIDZE"

3mcie sie

Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Od czego zaczac ?

darek 14 lut 2004 - 14:05:12

Re: Od czego zaczac ?

RPit 14 lut 2004 - 14:20:55

Re: Od czego zaczac ?

Dzik 14 lut 2004 - 14:33:45

Re: Od czego zaczac ?

Dzik 14 lut 2004 - 14:25:51

Re: Od czego zaczac ?

Żukow 14 lut 2004 - 15:31:19



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty