wspinanie.pl
>
Fora
>
Forum wspinaczkowe
>
Szukaj
Witaj! »
Zaloguj
»
Utwórz nowy profil
Zaawansowane
Pokaż wszystkie wiadomości użytkownika
Forum poświęcone tematom ze wspinaniem... Uwaga! Forum jest moderowane - takie jest założenie :-)
Strona 1 z 1
Strony:
1
Wyniki 1 - 1 z 1
Re: Uwaga na kradzieże paliwa na parkingu nad Kulą w Kobylanach!
- 9 lat temu
No normalka, ciągle kradną.
przez
kalukembi9
-
Forum wspinaczkowe
Strona 1 z 1
Strony:
1