Przyłączam się - szacun!przez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe
d_podarek Napisał(a): Tu może ktoś poczuł ducha lat 90? Chyba tak... ;)przez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe
jodlosz NapisaÅ‚(a): ------------------------------------------------------- > Kolega powoli wymienia na wklejane.. ale też > kompletnie nie rozumiem tej filozofii obijania > zÅ‚omem, zwÅ‚aszcza w dzisiejszych czasach > > pzdr > jodlosz Akurat wariaty przy 4 Pancernych nie sÄ… obite przez Waldka. Waldka, jeszcze potrafiÄ™ zrozumieć przy hurtowym obijaniu dróg â€przez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe
Widzę, że era "spietowania" w PL wróciła na dobre – szczególnie na jurze! Biblioteka, nowe drogi po "spitach", projekty na prawo od Advocata też na spiciorach. Wariany przy Czterech Pancernych - koledze chyba nie starczyło na klej bo też ojebane spitami... W sumie, jak na weście "spitują" to czemu i nie w PL, prawda? Pozdr, Jerryprzez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe
łojant Napisał(a): ------------------------------------------------------- > Jerzy.Kolakowski Napisał(a): > ------------------------------------------------------- > > łojant Napisał(a): > > > ------------------------------------------------------- > > > Przestańcie karmić tego trolla. > > > On oblał kiedyś egzamin o ojca Prezesa PZA > iprzez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe
łojant Napisał(a): ------------------------------------------------------- > Przestańcie karmić tego trolla. > On oblał kiedyś egzamin o ojca Prezesa PZA i ma > kompleksy Ale skałkowy?przez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe
Kankan obity? Nieeeee?przez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe
adamniemalysz Napisał(a): ------------------------------------------------------- > No to się podłożyłem. Pomyliłem Kladię > Karwize z Klaudią Tasz. Przepraszam i dziękuję > za uwagę. Właśnie tak mi coś nie pasowało ;) Dzięki za sprosotowanie.przez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe
"ponieważ Klaudia jest przewodnikiem tatrzańskim" - jesteś pewien?przez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe
Dokładnie - jest moc i psycha!przez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe
Dokładnie taka auto-reklama WSPINACZKOWA się obroni! A nie jakieś piperdółki anonimów...przez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe
$więty Napisał(a): ------------------------------------------------------- > Prezes słynie z bezstronnych wypowiedzi. > Przypomnę tylko nazwisko Bilski, żeby zbytnio > się nie rozpisywać. > Wróćmy do nieudanego startu Iwony Januszyk. > Prezes mówi: Wiem, że głupio tak mówić, ale > najłatwiej > było zrzucić winę na serwis. Czyli co? Prezes > wprzez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe
> Co do anonimów oraz ich treści, to > najzwyczajniej chodzi o brak odwagi. To chyba zamyka tę dyskusję… Komentarz zbędny.przez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe
Troskliwy_Miś2 Napisał(a): ------------------------------------------------------- > Jerry, nie interesuje mnie Twoje życie prywatne, > ani kogokolwiek innego. I jeśli jeszcze raz z > butami w nie wejdziesz to Cię z niego wypie*dolę > i wtedy się zdziwisz. > Ale że co, bo nie rozumiem? Nie mogę na forum napisać, kto się kryje pod tym czy innym nickiem? Wyśleszprzez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe
Troskliwy_Miś2 Napisał(a): ------------------------------------------------------- > Less-R Napisał(a): > ------------------------------------------------------- > > Pogadać? Przecież tobie w ogóle nie chodzi o > > żadną rozmowę tylko przywalanie się do > tych, > > których nie lubisz. Nie ważne co, ważne kto. > > > Teraz, czyli po dekonspprzez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe
Wez juz nie troluj prosze...przez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe
> tak po ludzku jak > ktoś kogoś krytykuje to powinien to robić z > otwartą przyłbicą. Jak widać nie każdego na > to stać... Dobrze napisane!przez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe
No nie, to już jakieś JAJA są!!!! Gość napierdziela na lewo i prawo na innych - czasem bardziej konstruktywnie, czasem mniej... oczywiście za zasłoną tarczy anonimowości i co? I jak wyszło szydło z worka WHO is WHO to rajty się zmoczyły... no bez jaj panowie... Plus jeszcze zablokował mnie na FB hahahah to już kuriozum do kwadratu :) Pozdr, Jerryprzez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe
Dokładnie - do poprawy!przez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe
Uczył mnie na studiach, wspaniały człowiek! [*]przez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe
Bidruń graty za jajo... życie co nie miłe serio :) nie mogłeś użyć liny?przez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe
Kurde dziwie się, że serio takiemu zawodnikowi jak Alex ta wędka na początku nie przeszkadza...przez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe
Cenna uwaga :) Dobrze pocisnęła!!!!przez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe
Tak zdecydowanie albo wywalić te dyrdymały z wątku... halo halo @admin...przez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe
jodlosz NapisaÅ‚(a): ------------------------------------------------------- > Jerzy.Kolakowski NapisaÅ‚(a): > ------------------------------------------------------- > > Szkoda tylko że jak Guma obijaÅ‚ to nie byÅ‚o > > takiego rabanu :( > > > Hej, > jednym z argumentów przy odebraniu papierów > ekipera Gumie byÅ‚y jego dziaÅ‚ania na ZadnÃm >przez Jerzy.Kolakowski - Forum wspinaczkowe