Tak tylko znad popcornu zapytam: czy ktoÅ› już powiadomiÅ‚ Chrisa, OndrÄ™ oraz może czoÅ‚owych naszych wspinaczy, żeby zredukowali swoje topowe przejÅ›cia RP i OS (o których to byliÅ›my informowani chociażby na wspinanie.pl) do pop-OS, pop-RP, PP, czy coÅ› tam jakoÅ›? Przecież tam zawsze eksy już wisiaÅ‚y... Do Adminów - po co taki artykuÅ‚? Ludzie to czytajÄ…... Nie można byÅ‚o napisaÄprzez jarban - Forum wspinaczkowe
Hej, w weekendy: 30 - 31 lipiec 6 - 7 sierpień 13 - 14 sierpień planuję wspinanie - Kramnica, Przełom Białki Po tym czasie wszystko pod i w okolicach Krakowa - w weekendy i po pracy. kontakt - priv. Pozdrawiam.przez jarban - Kto na wspin? Wyjazdy, partnerzy, ściany, sekcje
Szukam partnera na wspinanie w Krakowie. Panel, Zakrzówek, dolinki, Tatry. Treningi wieczorem po pracy. Mile widziana ekipa z dziećmi. Moje się już wspinają.przez jarban - Kto na wspin? Wyjazdy, partnerzy, ściany, sekcje