ja osobiście się wspinam w tym kasku Jest bardzo wygodny i dobrze się w nim chodzi. Nie jest zbytnio ciężki i prawie nie czuć że go się ma.przez magda-doma - Forum sprzętowe
najlepiej kupić lepsze :D nigdy nie miałem takiego problemu to nawet nie wiemprzez magda-doma - Forum sprzętowe
według mnie lepiej wzdłuż€ż :Dprzez magda-doma - Forum sprzętowe