Re: "piękna sprawa"

31 Mar 2026 - 15:39:08
adamniemalysz Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> No to się podłożyłem. Pomyliłem Kladię
> Karwize z Klaudią Tasz. Przepraszam i dziękuję
> za uwagę.


Właśnie tak mi coś nie pasowało ;) Dzięki za sprosotowanie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2026-03-31 15:39 przez Jerzy.Kolakowski.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

"piękna sprawa"

adamniemalysz 30 Mar 2026 - 18:56:20

Re: "piękna sprawa"

Krzysztof89 30 Mar 2026 - 20:10:46

Re: "piękna sprawa"

Sprocket 30 Mar 2026 - 21:09:35

Re: "piękna sprawa"

Sprocket 30 Mar 2026 - 21:09:19

Re: "piękna sprawa"

Jerzy.Kolakowski 31 Mar 2026 - 09:04:00

Re: "piękna sprawa"

adamniemalysz 31 Mar 2026 - 11:54:59

» Re: "piękna sprawa"

Jerzy.Kolakowski 31 Mar 2026 - 15:39:08



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować