Re: "piękna sprawa"

30 Mar 2026 - 21:09:19
Dziękuję za korektę.

PS Aby nie mieć dylematów i obaw: "Nie spodziewam się podziękowań za korektę (której objętość jest prawie równa objętości artykułu), jedynie proszę nie wylewać na mnie pomyj". Można skorzystać z formularza "zgłoś błąd, zaproponuj poprawkę".
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

"piękna sprawa"

adamniemalysz 30 Mar 2026 - 18:56:20

Re: "piękna sprawa"

Krzysztof89 30 Mar 2026 - 20:10:46

Re: "piękna sprawa"

Sprocket 30 Mar 2026 - 21:09:35

» Re: "piękna sprawa"

Sprocket 30 Mar 2026 - 21:09:19

Re: "piękna sprawa"

Jerzy.Kolakowski 31 Mar 2026 - 09:04:00

Re: "piękna sprawa"

adamniemalysz 31 Mar 2026 - 11:54:59

Re: "piękna sprawa"

Jerzy.Kolakowski 31 Mar 2026 - 15:39:08



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować