Re: "piękna sprawa"

30 Mar 2026 - 20:10:46
Jest też błąd w imieniu Klaudii - jest "Klauda".
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

"piękna sprawa"

adamniemalysz 30 Mar 2026 - 18:56:20

» Re: "piękna sprawa"

Krzysztof89 30 Mar 2026 - 20:10:46

Re: "piękna sprawa"

Sprocket 30 Mar 2026 - 21:09:35

Re: "piękna sprawa"

Sprocket 30 Mar 2026 - 21:09:19

Re: "piękna sprawa"

Jerzy.Kolakowski 31 Mar 2026 - 09:04:00

Re: "piękna sprawa"

adamniemalysz 31 Mar 2026 - 11:54:59

Re: "piękna sprawa"

Jerzy.Kolakowski 31 Mar 2026 - 15:39:08



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować