Mocne!

07 lip 2023 - 08:55:02
Mocne ale jedno mnie zastanowiło. Z newsa wywnioskowałbym że: zrobili Metallice i Runo w jeden dzień droga po drodze? A na Fb inaczej to wygląda:

Ostatnie zgrupowanie Grupy Młodzieżowej w Tatrach było dla mnie z Kacprem bardzo owocne. Udało nam się poprowadzić 3 wymagające Tatrzańskie linie:
Metallica (IX+) - ta nas chyba najbardziej wymęczyła. Wybraliśmy się na nią dzień po intensywnych opadach deszczu i śniegu. Wiele miejsc było mokrych a zwłaszcza czwarty wyciąg - Orion, który wyciągnął z nas najwięcej sił. To w połączeniu z małą ilością wody którą ze sobą wzięliśmy skutkowało totalnym wyczerpaniem.
Ministranckie stygmaty (X) - to najtrudniejsza droga jaką zrobiliśmy na tym wyjeździe. Poświęciliśmy na nią dwa dni. Na najtrudniejszy wyciąg poświęciliśmy w sumie 13 prób, Kacper 5, a ja 7. To właśnie na nim Marcin robił nam zdjęcia.
Złote runo nicości (IX+/X-) - drogę prowadziliśmy na ostatnich skóry na naszych palcach. Do zrobienia tej drogi skłonił nas wiersz Zbigniewa Herberta "Przesłanie Pana Cogito". "Złote runo nicości" zostało naszą ostatnią nagrodą tego wyjazdu.

Hmmm?

Pozdr,
Jerry



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-07-07 08:55 przez Jerzy.Kolakowski.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Mocne!

Jerzy.Kolakowski 07 lip 2023 - 08:55:02



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować