Re: Ostatnia droga Czapkinsa

31 sty 2020 - 09:29:10
FunThomas Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> . Najciekawsza i
> najistotniejsza jest relacja z zejścia, a
> konkretnie "aspekt techniczny" sprowadzania
> partnera.

Schodzenia w dol, jak to ladnie POdkreslil Kicik, zachwycajac sie tlumaczeniem i redakcja.

FunThomas krytykuje lakonicznosc POrtalu wspinanie.pl. Co innego POrtal MordoKsiegi Agory.
[www.facebook.com]
Tam nowe relacje arcydziela sztuki translatorskiej obficie przeplatane sa rodzimymi arcydzielami: Sztuka obslugi penisa, Sztuki kobiecosci ...
i obrazkowym POwielaniu organow.
[www.facebook.com]

A jesli POgrzebac glebiej, (w MOrdoKsiedze- nie w organach) to i Rozmowy o Everescie mozna znalezc.

PS nie tylko Kicik ma jaja. Inne dziewczyny tez nie boja sie pisac co mysla:

"Agnieszka Kościelniak
22 stycznia o 19:58
Początek książki przypomina googlowski translator. Te pierwsze strony są koszmarne - ani składni, ani stylu. Mocne zderzenie. Szkoda, że nie z emocjami autorki tylko z redakcją tekstu.

Nie wiem czy oryginał jest tak kiepsko napisany i opracowany czy też polski przekład niedopracowany. Tym razem duże ALE za redakcję tekstu...Może stąd ta moja złość na złą redakcję tekstu. Bo zamiast skoncentrować się i skupić na myślach Revol, to otwierałam szeroko oczy, by zrozumieć co tłumacz miał na myśli. Na szczęście tak od połowy poprawia się jakość tłumaczenia - lub też przestałam o nim myśleć.
Książkę oczywiście warto przeczytać, choć uważam, że to przykład tej gorzej opracowanej książki z górskiej literatury."

<[www.facebook.com][0]=68.ARCLwCLHbLj-hR_W7QNuSajOIZKX18EqCj8egNQMgv8-8bGL2Aa688pZLnAXabyAkpNGCtEsPhAkmiJ2iIjIpqZ8i9-KyoThwM1BQjNhiEY5rDmmqphdSrm5Uj0qbfIWGY5nnqufNFjWX_Qfa2nhKc3L6X8HewuvvLDXDZ5PSE8a-t34l1sWpzO81KnDH_pCbS0idBk_uNOY6yfFDB7UbVcrAjTSdhZjAwlFKY1O-Judn0srmC5mmcemntE9CDjktBxiu8v8Y7Yp-gxK5_ZMzNuJRTbHkR1mWbaIjMAl0hPjMbYmq7UoBYG0Y6uYz3FrOMk1EYlTf2w3onb1sRnrL7XHVPPP&__tn__=CH-R>
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

Ostatnia droga Czapkinsa

FunThomas 30 sty 2020 - 21:19:27

Re: Ostatnia droga Czapkinsa

$więty 30 sty 2020 - 21:54:59

Re: Ostatnia droga Czapkinsa

FunThomas 30 sty 2020 - 22:33:02

» Re: Ostatnia droga Czapkinsa

TomaszKa 31 sty 2020 - 09:29:10



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty