Re: Bezposrednia akcja Prezesa PZA - List pochwalny

30 paź 2019 - 10:51:42
pracownik pezety wycofuje sie z wycofu. POdziwiam.
Czyzby PO otrzymaniu POtajemnego POlecenia, ktorego oczywiscie nie bylo?

"30 Oct 2019 - 10:26:49 Zarejestrowany: 7 lat temu
Posty: 1469
rozporządzenie jest w mojej ocenie w wielu miejscach złe

A mógłbyś wymienić kilka z tych wielu miejsc w których rozporządzenie jest złe?

Nie wiem czy PZA dostrzega wady rozporządzenia (trzeba zapytać PZA).

W mojej ocenie to rozporządzenie jest dobre [nie "świetne", nie "bardzo dobre", lecz "dobre"]. Dość liberalnie reguluje uprawianie wspinania i narciarstwa na obszarze, jakby nie było, parku narodowego.

A w myśl przysłowia "lepsze jest wrogiem dobrego", mnie nie przychodzi do głowy próba jego zmiany. Nie wiem czy któraś z komisji związku (np. tatrzańska czy szkolenia) czyni takie próby.

dochodzę do ringa lub kotwy który ledwo się trzyma, mogę go wyjąć czy nie? (ja mogę ale czy ktoś kto nie jest ekiperem może?)

To trochę dzielenie włosa na czworo ("mogę" w sensie "potrafię' [oby nie po odpadnięciu!], czy "mogę" w sensie "wolno mi"? - pewnie to drugie). Ja bym wyjął [nawet nie będąc ekiperem] podpierając się tym:
oraz "stanem wyższej konieczności" polegającej na likwidacji zagrożenia życia lub zdrowia"
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

Bezposrednia akcja Prezesa PZA - List pochwalny

TomaszKa 29 paź 2019 - 11:17:55

Pracownik PZA na POrtalu POwstalym na POlecenie szalonego furera POmachujacego swastykami i zelaznymi krzyzami

TomaszKa 30 paź 2019 - 07:58:58

Re: Pracownik PZA na POrtalu POwstalym na POlecenie szalonego furera POmachujacego swastykami i zelaznymi krzyzami

TomaszKa 30 paź 2019 - 08:49:42

» Re: Bezposrednia akcja Prezesa PZA - List pochwalny

TomaszKa 30 paź 2019 - 10:51:42



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty