Burnyje apłodismienty prochodiaszczeje w owaciju

23 paź 2019 - 13:39:06
ale dla kogo??

Na stronie POdpisanych (Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały”) POd POwyzszym tekstem czytamy:

"Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych "Nasze Skały" powstała w marcu 2008 roku w celu zapewnienia legalnego dostępu do polskich rejonów wspinaczkowych wszystkim wspinaczom - zrzeszonym i niezrzeszonym. Organizatorami Inicjatywy są: Fundacja Wspierania Alpinizmu im. Jerzego Kukuczki, Polski Związek Alpinizmu oraz najważniejsze media środowiskowe: czasopisma Magazyn Górski i GÓRY oraz portal wspinanie.pl.
Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych "Nasze Skały" działa w oparciu o model społeczno-menedżerski. W Radzie Inicjatywy reprezentowani są organizatorzy, którzy pracują społecznie. Projektami zarządza Dyrektor operacyjny, który jest wynagradzany za swoją pracę - formalnie jego pracodawcą jest Polski Związek Alpinizmu." [naszeskaly.pl]

POnizej w PS POdpisana jest juz nie " Inicjatywa...", ale jej pracownik.

Nie POjmuje takze przypisu redakcyjnego." Wspinanie" jest czescia "Inicjatywy.." czyli wspolautorem artykulu, a musi sie domyslac, jakie drogi autor mial na mysli.
"Od red.

*Chodzi najprawdopodobniej o nazwy dróg powstałych tej jesieni w Rzędkowicach autorstwa Jacka Józefa Czecha:
Ostatnia Krucjata: Odstrzał Zlewaka (wcześniej Ostatnia Krucjata: Odstrzał Lewaka)
Pamiętaj o Śmierci Polaków Żydzie"

ale dosc narzekan. W ramach POparcia POdsune najwazniejszy przyklad dla taternikow stojacych na brzegu Morskiego Oka.
"MSW"
" I naprawdę nie ma się czym chwalić. A Gazeta mogłaby nareszcie pod tym względem się ucywilizować!
Mam nadzieję, że jasno to wytłumaczyłam? Dziennikarzy GW, którzy muszą publicznie zwierzać się ze swojego seksizmu, proszę zaś - łagodnie i uprzejmie - o przestrzeganie rodzaju gramatycznego. Nie świnia, tylko wieprz. Męski szowinistyczny... MSW." Kinga Dunin

a taterniczkom POprawnym POlitycznie POczytujacym Gazete Wspaniala POlecam drugi fragment tekstu Kingi Dunin
"Kiedy kobieta mówi: ta ruda małpa zabrała mi faceta, po prostu mówi to, co mówi. Kiedy słyszę mężczyznę użalającego się, że inny facet "odebrał mu żonę", widzę dwóch mężczyzn, którzy wyrywają sobie jakiś tobołek. Nie jestem przewrażliwiona, tylko tutejsza. Te skojarzenia nie biorą się z feminizmu, tylko z Pisma. Kiedy Adam Michnik w wywiadzie pod tytułem (nomen omen) "Mówię to jako polski sarmata..." przedstawia nam się: "jestem chłopak zabawowy - wódeczka, panienki, te rzeczy", to chciałabym, aby wyobraził sobie, że jest taką panienką, czymś między wódeczką a zakąską. Przedmiotem do zabawy. I jak, fajnie?" Kinga Dunin
[kultura.onet.pl]

mam nadzieje, ze autorzy POkaza twarze i uzupelnia artykul o nazwe "MSW"
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Burnyje apłodismienty prochodiaszczeje w owaciju

TomaszKa 23 paź 2019 - 13:39:06

Na WSIakij POzarnyj sluczaj

TomaszKa 23 paź 2019 - 14:14:49



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty