Tablica pamięci Rika Malczyka

24 wrz 2019 - 05:57:16
> Witamy Wszystkich,
>
> Informujemy, że zbiórka pieniędzy na tablicę, upamiętniającą Ryśka Malczyka została zakończona.
>
> Prosimy już nie wpłacać pieniędzy na ten cel.
>
> Nasza akcja spotkała się z nieoczekiwanym, pozytywnym odzewem - w ciągu paru tygodni zebraliśmy łącznie 6 289 złotych !
>
> Otrzymaliśmy wiele życzliwych komentarzy od osób, które wsparły nasz projekt nie tylko finansowo, ale również dobrym słowem i pochwałą tego działania.
>
> W zbiórce pieniędzy wzięły udział następujące osoby (podajemy w kolejności alfabetycznej wg nazwisk):
>
> Ryszard Benduski, Adam Białek, Roman Bieniek, Marek Bierlit, Kazimierz Doboszewski, Radosław Doboszewski, Witold Fedorowicz-Jackowski, Jacek Głąb, Sławomir Jankowski, Elżbieta Król, Kazimierz Liszka, Jacek Mamul, Andrzej Marcisz, Wojciech Masłowski, Andrzej Maziarz, Artur Nizioł, Leszek Opyrchał, Jan Orłowski, Jacek Ostaszewski, Maciej Pawlik, Zbigniew Płatek, Adam Potoczek, Ewa Roszkowska, Elżbieta Skrzyszowska, Jerzy Sokulski, Wit Stańczyk, Wojciech Storzysz, Ewa i Bogdan Strzelscy, Witold Szałankiewicz, Marek Szpot, Maryla i Wojciech Szymendera, Bogdan Śmigielski, Ryszard Urbanik, Michał Wawrosz oraz jedna osoba prosząca o zachowanie anonimowości.
>
> BARDZO SERDECZNIE WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY !
>
> TABLICA.
>
> Jest już gotowa ! Załączamy zdjęcie gotowej tablicy. Jej projekt został sporządzony przez Elę Jodłowską i Mirka Mąkę na podstawie oryginalnego zdjęcia Rica, wykonanego podczas klubowego obozu wspinaczkowego Krakowskiego Akademickiego Klubu Alpinistycznego w Dolomitach w roku 1981. Autorem zdjęcia jest Kazimierz Liszka.
>
> Z przyjemnością zapraszamy wszystkich na ceremonię, które rozpocznie się w sobotę 12 października 2019 r o godzinie 12:00 Mszą Św. w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Tatr na Wiktorówkach. Po jej zakończeniu odbędzie się uroczyste poświęcenie tablicy. Będzie oczywiście okazja by spotkać się w gronie przyjaciół i sympatyków Rica oraz całej ekipy z dawnych lat. Prosimy, by tę wiadomość przekazać wszystkim zainteresowanym.
>
> DO ZOBACZENIA 12 PAŹDZIERNIKA NA WIKTORÓWKACH !
>
> ROZLICZENIE.
>
> Koszt wykonania tablicy, jej montażu oraz innych opłat wyniósł 3 800 zł. To oznacza, że mamy w kasie całkiem sporą nadwyżkę. Zdecydowaliśmy o jej przekazaniu w całości naszemu koledze - Jurkowi Łabęckiemu.
>
> Jurek - jeden z członków grupy Kaskaderów (!), znalazł się w trudnej sytuacji zdrowotnej i życiowej. Bliższe informacje znajdziecie pod linkiem: [zrzutka.pl]. Z inicjatywy Ryśka Urbanika pod patronatem Fundacji im. J. Kukuczki została dla niego zorganizowana pomoc. Niezależnie od naszej akcji zachęcamy wszystkich do włączenia się do tego działania.
>
> Serdecznie Wszystkich Pozdrawiamy.
>
> Za Komitet Organizacyjny :
>
> Wojtek Masłowski, Sławek Jankowski, Wit Stańczyk, Ewa Roszkowska, Agnieszka Malczyk, Mirek Mąka, Marek Szpo
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Tablica pamięci Rika Malczyka

łojant 24 wrz 2019 - 05:57:16

Re: Tablica pamięci Rika Malczyka

lukmas 24 wrz 2019 - 06:01:29

Re: Tablica pamięci Rika Malczyka

łojant 24 wrz 2019 - 07:34:20

Re: Tablica pamięci Rika Malczyka

jerrygwizdek 25 wrz 2019 - 16:57:23

Re: Tablica pamięci Rika Malczyka

łojant 25 wrz 2019 - 19:12:44Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować