Re: DO kolegów Pieprzyckiego i Paszczaka

17 sty 2017 - 18:24:49
Nie jesteśmy twoimi kolegami - przypominam:

Jako że trochę interesuje się przejściami graniowymi mam duże wątpliwości co do trochę dziwacznego i "alpejskiego" przejścia Pana Grzegorzewskiego.
Jego pierwszy dzień "samotnego" graniowania wydaje się mocno dziwy. Tzn. jakoś nie wierzę w:
- wspólne wspinanie z grzybiarze- bry wróć tajemniczym Czechem który pomógł Panu Grzegorzewskiemu w ścisłym przejściu grani od Śnieżnej przełęczy do śnieżnego Szczytu,
-niezwykłych przyspieszeń na Papirusowych i Zbójnickich Turniach - solista Pan Grzegorzewski mając 20 kg "wór" i idąc restrykcyjnie był "szybszy" od nas (Artka i mnie), Andrzeja a nawet od Włodka na jego próbach? Jego miejscowe przyrosty prędkości są o tyle ciekawe ponieważ gdy chodził z nami ciągle na niego musieliśmy czekać, bo albo sie rozgrzewał, albo zgubił, albo już sie czuł zmęczony.

-braku w relacji obejścia całego masywu Cubryny,
- braku uwzględnienia w relacji Pana Grzegorzewskiego korzystania z pomocy - m.in. Grzegorza Folty który przyniósł w okolicy Wagi 10 litrów wody - ja nie widzę w tym nic dziwnego ale jeśli przyjęło się styl "bez pomocy" to może wartałoby o tym wspomnieć,
- ominięcie OBOWIĄZKOWEGO (w/g Kurczaba) szczytu czyli Małej Białej Skały (u Włodka pod dwoma nazwami MBS i Janosikowa). To jest wytłuszczone nawet w Kurczabie. Odbieram to jako manipulację nazwami - najpierw zostało napisane osobno Janosikowa i Mała Biała Skałą, w końcu teraz jest tylko Janosikowa. A to jest najwyższy szczyt ostatniego odcinka grani, i jeśli na cokolwiek, to własnie na niego trzeba wejść. To ma być "wzorcowe" przejście?

To są takie pierwsze lepsze moje (w sumie to nasze z Paszczem) wątpliwości. Jest ich sporo i łatwo to przeciąć publikując ślad GPS z etrexa 30 który Pan Grzegorzewski Posiada.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-17 18:26 przez siwy.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

DO kolegów Pieprzyckiego i Paszczaka

tadekgrzegorz 17 sty 2017 - 17:59:46

» Re: DO kolegów Pieprzyckiego i Paszczaka

siwy 17 sty 2017 - 18:24:49

Re: DO kolegów Pieprzyckiego i Paszczaka

tadekgrzegorz 20 sty 2017 - 06:35:44

Re: DO kolegów Pieprzyckiego i Paszczaka

andrzej 20 sty 2017 - 10:22:23



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty