Re: "Dzięki, poprawione"

29 Aug 2012 - 14:11:27
Starosta jest jak ten "wyrzutek" z grupy kolegów, którzy poszli umoczyć, a jemu nie staje.
Zaczyna wtedy dużo klapać jęzorem.

hehehe






Chodzi mi oczywiście o grupę kolegów windsurfingowców i o to że jednemu żagiel nie staje więc zamiast pływać zaczyna pogawędki.
hehehe
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

"Dzięki, poprawione"

Kajman 28 Aug 2012 - 18:26:23

Re: "Dzięki, poprawione"

Admin 28 Aug 2012 - 18:41:13

Re: "Dzięki, poprawione"

Starosta 28 Aug 2012 - 18:41:28

Re: "Dzięki, poprawione"

Warchoł 28 Aug 2012 - 18:59:14

Re: "Dzięki, poprawione"

Starosta 28 Aug 2012 - 21:24:14

» Re: "Dzięki, poprawione"

przmł 29 Aug 2012 - 14:11:27

Re: "Dzięki, poprawione"

duh 29 Aug 2012 - 15:16:45



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty