wspinanie.pl
>
Fora
>
Forum wspinaczkowe
> Wątek
Witaj! »
Zaloguj
»
Utwórz nowy profil
Zaawansowane
Re: "Dzięki, poprawione"
»
Poprzednia wiadomość
»
Następna wiadomość
»
Fora
»
Wątki
»
Nowy wątek
»
Podgląd do wydruku
Komentarze do:
The Door - 8b na Ziemi Baffina!
przmł
29 Aug 2012 - 14:11:27
Zarejestrowany: 13 lat temu
Posty: 196
Starosta jest jak ten "wyrzutek" z grupy kolegów, którzy poszli umoczyć, a jemu nie staje.
Zaczyna wtedy dużo klapać jęzorem.
hehehe
Chodzi mi oczywiście o grupę kolegów windsurfingowców i o to że jednemu żagiel nie staje więc zamiast pływać zaczyna pogawędki.
hehehe
»
Odpowiedz
»
Cytuj
Podziel się:
Temat
Autor
Wysłane
•
"Dzięki, poprawione"
Kajman
28 Aug 2012 - 18:26:23
•
Re: "Dzięki, poprawione"
Admin
28 Aug 2012 - 18:41:13
•
Re: "Dzięki, poprawione"
Starosta
28 Aug 2012 - 18:41:28
•
Re: "Dzięki, poprawione"
Warchoł
28 Aug 2012 - 18:59:14
•
Re: "Dzięki, poprawione"
Starosta
28 Aug 2012 - 21:24:14
»
Re: "Dzięki, poprawione"
przmł
29 Aug 2012 - 14:11:27
•
Re: "Dzięki, poprawione"
duh
29 Aug 2012 - 15:16:45
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty