Re: "Dzięki, poprawione"

28 Aug 2012 - 18:59:14
Starosta Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> W kaszlikowski fiction wszystko możliwe.

Jestes na codzien jak Polsat w pierwszy dzien Swiat. Oni zawsze puszczaja "Kevin sam w domu", a ty na codzien "Starosta ktory sie nie wspina daje glos"
Czy nie mozesz wypatatac ze swoimi przytykami na forum swoich kolegow?

Jak sie nie potrafisz przed kolegami wykazac wspinaniem, to sie realizujesz w pierdoleniu o tym samym. Zenada.

Warchol
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

"Dzięki, poprawione"

Kajman 28 Aug 2012 - 18:26:23

Re: "Dzięki, poprawione"

Admin 28 Aug 2012 - 18:41:13

Re: "Dzięki, poprawione"

Starosta 28 Aug 2012 - 18:41:28

» Re: "Dzięki, poprawione"

Warchoł 28 Aug 2012 - 18:59:14

Re: "Dzięki, poprawione"

Starosta 28 Aug 2012 - 21:24:14

Re: "Dzięki, poprawione"

przmł 29 Aug 2012 - 14:11:27

Re: "Dzięki, poprawione"

duh 29 Aug 2012 - 15:16:45



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty