Starosta Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> W kaszlikowski fiction wszystko możliwe.
Jestes na codzien jak Polsat w pierwszy dzien Swiat. Oni zawsze puszczaja "Kevin sam w domu", a ty na codzien "Starosta ktory sie nie wspina daje glos"
Czy nie mozesz wypatatac ze swoimi przytykami na forum swoich kolegow?
Jak sie nie potrafisz przed kolegami wykazac wspinaniem, to sie realizujesz w pierdoleniu o tym samym. Zenada.
Warchol