Re: Ubezpieczenie sportowe NNW + badania lek.

30 mar 2011 - 13:52:27
yeti362 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Nie byłem, nie widziałem. Ale co do badań.
> Robisz sobie badania - zwykłe badanie krwi i
> moczu. Nawet na zlecenie lekarza pierwszego
> kontaktu - nieodpłatnie. Z tym idziesz do lekarza
> orzecznictwa sportowego - koszt 50 zł. Uczący
> się nie płacą.Masz ważne na 6 miesięcy. To wg
> Ciebie taka wielka filozofia?

to z innego watku
w warszawie praktycznie masz takie opcje
1 jestes w kadrze masz bodajze bezplatnie na skrze
2 jestes juniorem, mozesz zalatwic jakiejs przychodni gdzie maja lekarza sportowego
3 zadne z powyzszych
a idziesz na skre placisz ok 300 zl biegasz przez dwa dni po gabinetach i na koncu (jesli jestes zdrowy) dostajesz ksiazeczke z wpisem
b centrum medyczne damiana (czasem wystarczy krew i mocz - kosztuje grosze lub zgodnie z tym co proponuje kolega yeti362, czasem dojdzie jeszcze rtg klatki piersiowej lub ekg to zalezy od lekarza orzekajacego ktory za wizyte skasuje ok 120 zl)

ubezpieczenie to osobny temat
jeszcze w ubieglym roku klub mial obowiazek ubezpieczyc zawodnikow ktorzy startowal w jego barwach. jak jest teraz nie wiem bo nie czytalem ustawy a zmienilo sie o tyle ze poniewaz nie ma licencji zawodnika to klub nie zglasza zawodnikow. nie wiadomo rowniez co to ubezpieczenie obejmuje poniewaz nie ty je zawierasz i nie masz zadnego potwierdzenia zawarcia tej polisy. z opcji pozostalych jest jeszcze euro 26 (dla tych co moga skorzystac) lub oeav jesli zakresem obejmuje udzial w zawodach (trzeba przeczytac wrunki). kazde inne najlepiej pojsc do agenta ubezpieczeniowego ktory ma kilka towarzystw i zapytac co bedzie najtaniej. pewnie najlepiej wykupic tylko na czas zawodow.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

Ubezpieczenie sportowe NNW + badania lek.

smithpl 29 mar 2011 - 16:02:18

» Re: Ubezpieczenie sportowe NNW + badania lek.

T.B. 30 mar 2011 - 13:52:27

Re: Ubezpieczenie sportowe NNW + badania lek.

smithpl 30 mar 2011 - 14:18:18



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty